Reklama


Reklama

Mocne i odważne świadectwo gwiazdora disco polo w dniu rocznicy ślubu!

2020-09-02T15:30:00+02:00 Mocne i odważne świadectwo gwiazdora disco polo w dniu rocznicy ślubu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/mocne-i-odwazne-swiadectwo-gwiazdora-disco-w-dniu-rocznicy-slubu-1598471503.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/zespolreligion
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista jest osobą bardzo wierzącą. To daje mu siłę i motywację. Jak sam podkreśla wraz ze swoją małżonką tworzy on szczęśliwy związek

Reklama

Gwiazdy muzyki disco polo poza życiem koncertowym i studiem poświęcają się swoim pasjom, zainteresowaniom i przede wszystkim - rodzinom. Ten Artysta udowadnia, jak bardzo ważna jest dla niego jego rodzina.

Zobacz również: Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!

Mowa o Łukaszu Gesku, którego znać możecie z utworów "Balujesz do rana", "Najpiękniejsza" czy "Piękne chwile". Charyzmatyczny wokalista prowadzi również zespół Religion, na którego fanpage podzielił się emocjonującym wpisem. Oto on:

26.08.2006, czyli w dniu Święta Matki Bożej Częstochowskie, 14 lat temu powiedzieliśmy sobie TAK. Dzisiaj obchodzimy kolejną rocznicę. Dzisiaj nasz związek jest silny i trwały. Dzięki Ci Boże za łaskę nawrócenia, tylko z Tobą jest gwarancja na stworzenie udanej rodziny. To nasz przepis na zgodę, miłość i szczęście.

Jak widzimy, Łukasz jest osobą bardzo wierzącą. To daje mu siłę i motywację. Jak podkreśla sam wokalista, wraz ze swoją małżonką tworzy on szczęśliwy związek. Co o tym wpisie sądzą fani Artysty? W komentarzach można dostrzec gratulacje i życzenia szczęścia na kolejne lata związku. To bardzo miłe!

Cała Redakcja przyłącza się do życzeń - Łukaszowi i jego żonie życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz również: Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!
  2. Kulisy konfliktu w disco polo! Lider popularnej grupy przerwał milczenie!
  3. To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.