Reklama


Reklama

Mnóstwo ponętnych kobiet i przystojny wokalista disco polo! Genialna nowość od grupy Masters!

2019-04-27T09:30:00+02:00 Mnóstwo ponętnych kobiet i przystojny wokalista disco polo! Genialna nowość od grupy Masters! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/mnostwo-ponetnych-kobiet-i-przystojny-wokalista-disco-polo-genialna-produkcja-od-grupy-masters-1556310668.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Przystojny wokalista disco polo szokuje gorącą premierą niczym saharyjskie upały.

Reklama

Paweł Jasionowski znany jest z nieziemsko romantycznych utworów. Lider formacji disco polo w sowich kawałkach poruszał już między innymi wątek informacyjny, w którym ogłosił całemu światu, iż szuka dziewczyny, co kocha za nic.

Zobacz również: Odważne zdjęcie gwiazdeczki disco polo znanej z klipów! Pokazała głęboki dekolt!

Chwalił się również, że zna adres pewnej wybranki i jednocześnie chciał chować serce do koperty. Śpiewał również o pięknej, która kochała oczu jego blask. W ostatnim czasie w serwisie YouTube pojawiła się jego najnowsza propozycja, która standardem nie odbiega od największych przebojów disco polo.

Piosenka nosi tytuł „Takie serce”. Wokalista disco polo porusza nieustannie temat miłości. Wiadomo, ze do Tanga trzeba dwojga i tylko szczera, prawdziwa miłość może uczynić drugiego człowieka w pełni szczęśliwym. Paweł Jasionowski zadaje pytanie, gdzie znajdzie takie serce, które do jego serduszka zapuka i w swoim sercu miejsce dla Pawła ma. Może niebawem zagadka zostanie rozwikłana i sam lider grupy Masters znajdzie tą jedyną, swoją wyśnioną.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!

Jak Wam się podoba najnowsza ballada miłosna w wykonaniu Pawła?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękne kobiety, gorące kadry i cudowne krajobrazy - to wszystko w nowość disco polo od Kordiana!
  2. Kontrowersyjny materiał disco polo zagwarantował gwieździe ogromny sukces! Utwór jest hitem w sieci!
  3. Odważne zdjęcie gwiazdeczki disco polo znanej z klipów! Pokazała głęboki dekolt!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.