2014-11-21T20:52:00+01:00 MISIA B, czyli zespół Masters jako producent muzyczny https://disco-polo.info/uploads/news/2014/11/Misia_B_01.jpg

MISIA B, czyli zespół Masters jako producent muzyczny

Redakcja , 21 Listopad 2014  20:52

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
MISIA B, czyli zespół Masters jako producent muzyczny
Źródło zdjęć:
Reklama

Zespół Masters, na czele z liderem Pawłem Jasionowskim, postanowił spróbować swoich sił jako producent muzyczny – wziął pod swoje skrzydła wokalistkę chcącą rozwijać swój talent w branży muzyki disco – Misię B. Nagrane zostały już pier...

Reklama

Zespół Masters, na czele z liderem Pawłem Jasionowskim, postanowił spróbować swoich sił jako producent muzyczny – wziął pod swoje skrzydła wokalistkę chcącą rozwijać swój talent w branży muzyki disco – Misię B. Nagrane zostały już pierwsze utwory! Michalina Brudnowska, a właściwie Misia B, to nowa wokalistka na scenie polskiej muzyki disco, jednak nie jest to jej debiut muzyczny. Na co dzień występuje w jednym z warszawskich teatrów, gdzie można podziwiać jej umiejętności zarówno muzyczne jak i aktorskie. Ponadto występowała już wcześniej w programach typu talent show, żeby zaprezentować szerszej grupie odbiorców swoje predyspozycje wokalne.

 

Przykładem jest udział w drugiej edycji programu The Voice of Poland w drużynie Justyny Steczkowskiej.

 

Link do jednego z jej występów, które na YouTube ma już blisko 700 tys. wyświetleń

(autorskie wykonanie utworu „Boskie Buenos” z repertuaru grupy Maanam):

 

Teraz Misia B, pod czujnym okiem lidera Zespołu Masters, stawia swoje pierwsze kroki w branży polskiej muzyki disco. Nagrane zostały już dwa utwory, których kompozytorem jest właśnie Paweł Jasionowski: „Para idealna” i „Kochaj tylko mnie”.

Misia B ma bardzo energiczny głos i świetnie potrafi go wykorzystać nadając niepowtarzalny klimat każdemu utworowi, który wykonuje. Na scenie zachowuje się bardzo profesjonalnie, od razu widać, że robi to co kocha, a przede wszystkim ma od groma zapału, więc praca z nią to czysta przyjemność. Wierzę, że osiągnie wielki sukces – podkreśla lider zespołu Masters.

 

 

Zarówno „Pary idealnej” jak i „Kochaj tylko mnie” można posłuchać na oficjalnym kanale Misi B na YouTubie: www.youtube.com/DiscoMisiaB.

Do jednego z tych utworów już pod koniec listopada będzie można obejrzeć teledysk. – Jeszcze nie zdradzę, do którego utworu nagraliśmy wideoklip. Niech to będzie małą tajemnicą na początek i jednocześnie zachętą do śledzenia mojego kanału na YouTube i konta na Facebooku. Wkrótce wystartuje również strona internetowa, niedługo także pierwsze koncerty, na których będzie można posłuchać jak śpiewam „na żywo”. Pracujemy na 100% naszych możliwości – zachęca z uśmiechem Misia B.

 

Zapraszamy gorąco do odwiedzenia oficjalnego kanału Misi B na platformie YouTube: www.youtube.com/DiscoMisiaB oraz do obserwowania jej profilu na Facebooku: www.facebook.com/DiscoMisiaB, na które to na bieżąco dodawane są wszelkie nowości z działalności Misi B.

 

Czekamy również na Wasze opinie – każdy Wasz komentarz jest dla nas bardzo ważny i pozwoli nam tworzyć dla Was coraz lepszą muzykę!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!
  2. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  3. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  4. Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!
  5. Wzruszające zdjęcie gwiazdora disco polo z synem rozczuliło internautów! Tak spędza czas Sylwek Gazda - Power Play!
  6. Nieziemskie wokalistki disco polo odważnie prezentują swoje ponętne ciało! Fani disco polo zachwyceni!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami