2024-02-26T15:53:00+01:00 Mirella Puchowska - nowe oblicze muzyki tanecznej! Posłuchaj przedpremiery pt. "Fake love" Poznaj Mirellę Puchowską, wschodzącą gwiazdę muzyki tanecznej. Jej nowy singiel "Fake Love" ujawnia osobiste przeżycia. Premiera już 29 lutego https://disco-polo.info/uploads/news/mirella-puchowska---nowe-oblicze-disco-polo-posluchaj-przedpremiery-pt-fake-lovejpg.jpg Disco-Polo.info

Mirella Puchowska - nowe oblicze muzyki tanecznej! Posłuchaj przedpremiery pt. "Fake love"


Poznaj Mirellę Puchowską, wschodzącą gwiazdę muzyki tanecznej. Jej nowy singiel "Fake Love" ujawnia osobiste przeżycia. Premiera już 29 lutego

Autor: Adam Begier, 26 Luty 2024  15:53
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Mirella Puchowska - nowe oblicze muzyki tanecznej! Posłuchaj przedpremiery pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Premiera Pawła Sałdana: "Przed wieczorem" – hymn miłości i nadziei w rytmie disco polo!
 2. "Królowa jest tylko jedna" Dawid Narożny wydał właśnie nowy KLIP! Jak wyszło? | PREMIERA
 3. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!

  W świecie muzyki tanecznej zawsze jest miejsce na świeże, energetyczne brzmienia. Tym razem reflektory skierowane są na Mirellę Puchowską, młodą artystkę, która z impetem wkracza na scenę muzyczną z nowym singlem "Fake Love".

  Mirella Puchowska: Początki i Pasja do Muzyki

  Mirella, zaledwie 25-letnia wokalistka, pochodzi z Bogatyni, a obecnie mieszka w Berlinie. Już od najmłodszych lat widać było jej zamiłowanie do muzyki. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała już w przedszkolu, a udział w konkursach wokalnych na terenie całej Polski przyniósł jej wysokie miejsca na podium. Jak sama przyznaje, śpiewanie to jej największa pasja, a dzień bez muzyki jest dla niej nie do wyobrażenia. Debiut artystyczny nastąpił, gdy miała zaledwie 14 lat – to wtedy nagrała swój pierwszy autorski utwór.

  Współpraca z Detmim i Przełomowy "Summer Vibe"

  Znaczącym momentem w karierze Mirelli było nawiązanie współpracy z Mateuszem Detmerem, znanym w branży jako Detmi, utalentowanym producentem muzycznym. To właśnie z nim Mirella stworzyła swój pierwszy singiel "Summer Vibe", który otworzył jej drzwi do kariery muzycznej. Utwór ten, pełen letniej energii i pozytywnego brzmienia, szybko zdobył uznanie słuchaczy, stając się przepustką do świata profesjonalnej muzyki.

  "Fake Love" - Osobiste Przeżycia w Nowym Singlu

  Najnowszy utwór Mirelli, "Fake Love", ma mieć swoją premierę 29 lutego o godzinie 19:00 na oficjalnym kanale artystki na YouTube. Piosenka ta, jak zdradza wokalistka, jest oparta na jej osobistych przeżyciach. Porusza temat nieszczerej, sztucznej miłości, często spotykany w relacjach międzyludzkich, gdzie jedna ze stron udaje głębokie uczucia, nie będąc w rzeczywistości do nich przekonaną.

  Już teraz można zapoznać się z przedpremierową wersją "Fake Love" na kanale TikTok Mirelli Puchowskiej, co stanowi doskonałą okazję do odkrycia jej niezwykłego talentu wokalnego i autentycznego przekazu muzycznego.

  Zobacz również: "Milion Białych Róż" w wykonaniu Massive – Weselny przebój w nowej wersji!

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Milion Białych Róż" w wykonaniu Massive – Weselny przebój w nowej wersji!
  2. Ile zarabiają najpopularniejsze gwiazdy?! Rekordowe kwoty za koncerty disco polo!
  3. Premiera: "Dziewczyna to bajka" - Oldschoolowe brzmienia Maczo! Nowa wersja nowości!
  4. Nie ma sobie równych?! Sylwia Kossakowska zaskakuje nowością! Fani "Kolejny HIT" - VIDEO podbija sieć
  5. "Dlaczego To Zrobiłaś" - emocjonalna ballada od Kenzo trafiła do sieic! Posłuchaj i oceń nowość!
  6. Co za ciało! Wokalistka disco polo Kasia Grabowska Top Girls wprawia w osłupienie: Musisz to zobaczyć! Ma w sobie piękno i grację!
  7. Przełom w Muzyce! Mig i Kizo zmieniają reguły gry z nowym hitem "Co Ty mi dasz". To NOWA ERA disco polo?!
  8. Nowe Zakrętki Butelkowe – Odkryj Genialny Trik, o którym Producent Nie Powiedział

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie