Reklama
Polecamy


Reklama

Mirage & Yoko. Wielkie plany gwiazd disco polo muszą poczekać!

2020-06-26T09:50:00+02:00 Mirage & Yoko. Wielkie plany gwiazd disco polo muszą poczekać! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/potrojne-urodziny-1592656677.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/MIRAGEfanpage
Reklama


Życie gwiazd

– Mieliśmy wydać w maju płytę z piętnastoma nowymi piosenkami. Przygotowywaliśmy też wielką imprezę. Ale wiadomo, że wszystko zostanie przesunięte

Reklama

Niedawno oboje obchodzili swoje urodziny. – Ponieważ nasze jubileusze dzieli kilka dni, więc zwykle wyprawiamy je razem. Tak zrobiliśmy także w tym roku. Spotkaliśmy się w najbliższym gronie na grillu – opowiada „Na żywo” Janusz Konopla z duetu Mirage & Yoko. Z okazji urodzin para otrzymała od gości skrzynkę wina i kilka pięknych bukietów kwiatów.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

Małżonkowie nie zapomnieli również o wzajemnym obdarowaniu się upominkami. – Od Marty dostałem zegarek. Mam ich już całą kolekcję (ok. 50 sztuk), ale i tak z każdego urlopu przywożę sobie kolejny na pamiątkę. Żonie ofiarowałem nowy telefon – wyjaśnia artysta.

Jest bardzo dumny z tego, że jego Marta współpracuje z firmą odzieżową jako modelka. Dzięki temu nawet w kwarantannie para nie nudziła się, aranżując w domu sesje z nowymi strojami. – To ja uwieczniam ukochaną, uważam, że najlepiej potrafię uchwycić jej urodę – podkreśla artysta.

Wielkie plany muszą poczekać

Mirage & Yoko w tym roku planowali hucznie obchodzić 30 lat istnienia na polskim rynku. Jednak epidemia koronawirusa pokrzyżowała im plany.Mieliśmy wydać w maju płytę z piętnastoma nowymi piosenkami.

Przygotowywaliśmy też wielką imprezę. Ale wiadomo, że wszystko zostanie przesunięte na moment, kiedy będzie już bezpiecznie – mówi nam Janusz Konopla.

Za to już w połowie czerwca zespół zaprezentuje nowy klip do piosenki „Chcę byś była obok”. Zdjęcia do niego zostaną zrealizowane w Warszawie i we Wrocławiu.

Zobacz również: Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!
  2. Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!
  3. Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.