Reklama
Polecamy


Reklama

Mimo kwarantanny zbijają miliony! Gwiazdy disco polo stawiają czoła pandemii!

2020-05-02T10:30:00+02:00 Mimo kwarantanny zbijają miliony! Gwiazdy disco polo stawiają czoła pandemii! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/co-za-wynik-zespol-disco-polo-to-prawdziwi-milionerzy-1588108615.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/ZespolMig
Reklama


Życie gwiazd

Jest to jeden z tych kawałków, które wprowadziło muzykę disco polo na telewizyjne i radiowe salony

Reklama

Coraz mniej dziwią nas ogromne liczby wyświetleń piosenek disco polo w serwisie Youtube. Gatunek osiągnął tak wielką popularność, że odtworzenia na poziomie 1 mln, nie robią już na nikim wielkiego wrażenia, ale nie dajmy się zwariować...utwór wyświetlony 1 mln razy, to doskonały wynik!

Zobacz również: To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!

Co zatem powiedzieć o piosence, której licznik właśnie przekroczył 100 mln? Takim wynikiem może pochwalić się zespół Mig w produkcji pt. „Wymarzona”. Utwór zdobył serca fanów nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju.

Przez lata bił kolejne rekordy popularności, a samemu zespołowi przysporzył ogromne uznanie fanów i wiele koncertów na terenie Polski i poza nią. Jest to jeden z tych kawałków, które wprowadziło muzykę disco polo na telewizyjne i radiowe salony.

Hit już od pierwszych dni po premierze, z prędkością światła trafiał na kolejne domówki, dyskoteki, wesela, aż w końcu żadna szanująca się impreza nie pozwoliła, by zabrakło na niej „Wymarzonej”.

Dzisiaj efektem tego szaleństwa jest wyjątkowe święto dla rodzeństwa Gwiazdowskich i ich wiernych zwolenników. Gratulujemy serdecznie i życzymy „setki” pod kolejnymi klipami.

Zobacz również: Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  2. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  3. Popularna gwiazdeczka disco polo, podbija sieć cudownym nagim ciałem! Wygląda obłędnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.