Reklama


Reklama

Mimo kwarantanny zbijają miliony! Gwiazdy disco polo stawiają czoła pandemii!

2020-05-02T10:30:00+02:00 Mimo kwarantanny zbijają miliony! Gwiazdy disco polo stawiają czoła pandemii! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/co-za-wynik-zespol-disco-polo-to-prawdziwi-milionerzy-1588108615.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/ZespolMig
Reklama


Życie gwiazd

Jest to jeden z tych kawałków, które wprowadziło muzykę disco polo na telewizyjne i radiowe salony

Reklama

Coraz mniej dziwią nas ogromne liczby wyświetleń piosenek disco polo w serwisie Youtube. Gatunek osiągnął tak wielką popularność, że odtworzenia na poziomie 1 mln, nie robią już na nikim wielkiego wrażenia, ale nie dajmy się zwariować...utwór wyświetlony 1 mln razy, to doskonały wynik!

Zobacz również: Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!

Co zatem powiedzieć o piosence, której licznik właśnie przekroczył 100 mln? Takim wynikiem może pochwalić się zespół Mig w produkcji pt. „Wymarzona”. Utwór zdobył serca fanów nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju.

Przez lata bił kolejne rekordy popularności, a samemu zespołowi przysporzył ogromne uznanie fanów i wiele koncertów na terenie Polski i poza nią. Jest to jeden z tych kawałków, które wprowadziło muzykę disco polo na telewizyjne i radiowe salony.

Hit już od pierwszych dni po premierze, z prędkością światła trafiał na kolejne domówki, dyskoteki, wesela, aż w końcu żadna szanująca się impreza nie pozwoliła, by zabrakło na niej „Wymarzonej”.

Dzisiaj efektem tego szaleństwa jest wyjątkowe święto dla rodzeństwa Gwiazdowskich i ich wiernych zwolenników. Gratulujemy serdecznie i życzymy „setki” pod kolejnymi klipami.

Zobacz również: Przepiękna Justyna z Top Girls na gorących zdjęciach! Uwagę przyciąga jej cudowny brzuch!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Korek od szampana się nie zamyka! Popularny zespół disco polo Top Girls odnotowuje wielki sukces.
  2. Dawid Narożny w nowej odsłonie! Taka postawa może spodobać się internautom!
  3. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.