Reklama
Polecamy


Reklama

MiłyPan zdobył szczyt!

2020-05-29T07:30:00+02:00 MiłyPan zdobył szczyt! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/mily-pan-na-szczycie-gwiazda-disco-polo-po-raz-pierwszy-na-samej-gorze-1589804105.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/najmilszypan/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo i ulubieniec damskiej publiczności, skorzystał z ciepłej tatrzańskiej pogody i z grupą przyjaciół rozpoczął atak szczytowy

Reklama

Gwiazdy disco polo z dnia na dzień coraz bardziej kombinują, jak zapełnić wolny czas. Koncertów wciąż nie ma, piosenki powstają, ale to jednak występy sceniczne i spotkania z fanami są najważniejszą częścią życia artystów.

Zobacz również: Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!

Idole urozmaicają sobie te chwile w różnoraki sposób. Malują, łowią, spacerują, jeżdżą rowerami. Ku uciesze fanów aktywnego wypoczynku, zakaz na piesze wycieczki szlakami turystycznymi, lasami i parkami, został zniesiony, więc chociaż w tych miejscach, przez chwilę można wypocząć i zaznać normalności.

Artystą, który jako pierwszy postanowił pochwalić się górskim trekkingiem, był Miły Pan! Wokalista i ulubieniec damskiej publiczności, skorzystał z ciepłej tatrzańskiej pogody i wraz z grupą przyjaciół rozpoczął atak szczytowy! Nie mowa tu o małym pagórku, a o Nosalu z wierzchołkiem na wysokości 1206m.

Ze szczytu tej wyjątkowej góry, rozpościera się widok na piękną panoramę innych tatrzańskich wierzchołków oraz na Zakopane! Długość trasy to ok. 5 km marszem w ciągłym wzniesieniu! Miły Pan szczęśliwie dotarł do celu i zdobył Nosal!

Gratulujemy Piotrkowi osiągnięcia i polecamy iść jego śladem. Aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, jest nie tylko zdrowe, ale również przyjemne!

Zobacz również: To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!
  2. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  3. Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.