Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-29T07:30:00+02:00 MiłyPan zdobył szczyt! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/mily-pan-na-szczycie-gwiazda-disco-polo-po-raz-pierwszy-na-samej-gorze-1589804105.jpg
Reklama

MiłyPan zdobył szczyt!

Redakcja , 29 Maj 2020  07:30
MiłyPan zdobył szczyt!
Źródło zdjęć: instagram.com/najmilszypan/
Reklama

Wokalista disco polo i ulubieniec damskiej publiczności, skorzystał z ciepłej tatrzańskiej pogody i z grupą przyjaciół rozpoczął atak szczytowy

Reklama

Gwiazdy disco polo z dnia na dzień coraz bardziej kombinują, jak zapełnić wolny czas. Koncertów wciąż nie ma, piosenki powstają, ale to jednak występy sceniczne i spotkania z fanami są najważniejszą częścią życia artystów.

Zobacz również: Ogromne problemy w świecie disco polo! Znany zespół padł ofiarą ataku!

Idole urozmaicają sobie te chwile w różnoraki sposób. Malują, łowią, spacerują, jeżdżą rowerami. Ku uciesze fanów aktywnego wypoczynku, zakaz na piesze wycieczki szlakami turystycznymi, lasami i parkami, został zniesiony, więc chociaż w tych miejscach, przez chwilę można wypocząć i zaznać normalności.

Artystą, który jako pierwszy postanowił pochwalić się górskim trekkingiem, był Miły Pan! Wokalista i ulubieniec damskiej publiczności, skorzystał z ciepłej tatrzańskiej pogody i wraz z grupą przyjaciół rozpoczął atak szczytowy! Nie mowa tu o małym pagórku, a o Nosalu z wierzchołkiem na wysokości 1206m.

Ze szczytu tej wyjątkowej góry, rozpościera się widok na piękną panoramę innych tatrzańskich wierzchołków oraz na Zakopane! Długość trasy to ok. 5 km marszem w ciągłym wzniesieniu! Miły Pan szczęśliwie dotarł do celu i zdobył Nosal!

Gratulujemy Piotrkowi osiągnięcia i polecamy iść jego śladem. Aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, jest nie tylko zdrowe, ale również przyjemne!

Zobacz również: Grupa Daj To Głośniej szturmem podbije rynek disco polo! Gorąca premiera pt. 'Jeszcze raz' już dostępna!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Niespotykany widok! Takiej radości w oczach Artysty disco polo jeszcze nie widzieliście!
  2. Pierwszy artysta disco polo zaszczepił się przeciwko COVID-19! W sieci zawrzało!
  3. Dawid Narożny w wyjątkowym duecie z córką! Wykonali największe hity Pięknych i Młodych!
  4. Sesja wokalistki disco polo podbija sieć! Emilka z Daj To Głośniej ponownie zachwyciła fanów!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej