Reklama


Reklama

Miły Pan rozkochał w sobie każde pokolenie Polaków! To najlepszy artysta od wielu lat?!

2019-07-02T21:30:00+02:00 Miły Pan rozkochał w sobie każde pokolenie Polaków! To najlepszy artysta od wielu lat?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/mily-pan-rozkochal-w-sobie-kazde-pokolenie-polakow-to-najlepszy-artysta-od-wielu-lat-1561987186.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/NajmilszyPan
Reklama


Ogólna

MiłyPan niczym król muzyki disco polo!

Reklama

Nie ma złudzeń, iż Miły Pan jest osobowością roku, a jego twórczość porywa wszystkich niezależnie od płci i wieku. Starsi i młodsi kochają go za Malolatki, które okazały się hitem disco polo!

Zobacz również: Hit legendy disco polo - Zenona Martyniuk w unikalnej odsłonie! Ciarki zagwarantowane!

Piotr Kołaczyński bliżej znany w świecie disco polo jako Miły Pan jest jednym z bardziej rozchwytywanych artystów. Mimo krótkiego stażu w branży muzycznej robi furorę i trafia w serce każdego Polaka, który nie wyobraża sobie dnia bez piosenek disco polo. 

Niewątpliwie Miły Pan jest odkryciem roku, a jego kuszące Małolatki strzałem w dziesiątkę. Każda panna słysząc dźwięczne „Małolatki auu” wyobraża sobie, iż Piotrek śpiewa właśnie o niej. Czy może być coś piękniejszego dla artysty, niż myśl, że z jego twórczością utożsamia się większość pięknych dziewczyn?

W ostatnim czasie Miły Pan sporo koncertuje. Jak widać, na jego wydarzenia muzyczne publiczność przybywa w rożnym wieku. Niedawno Piotrek wystąpił w jednym z klubów, gdzie „Małolatki” zaczarowały publikę, która wspólnie z artystą odśpiewała jego przebój, administrator strony Speed Club napisał:

- Dziękujemy za wczorajsza imprezę !!! Jesteście cudowni  Łapcie jeszcze jeden filmik z koncertu ! A co tam...  Małolatki w wykonaniu Waszym i Miłego Pana ! 

Zobacz również: Hit legendy disco polo - Zenona Martyniuk w unikalnej odsłonie! Ciarki zagwarantowane!

Jak myślicie, o czym będzie kolejna propozycja od Miłego Pana?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.
  2. Producenci znani z modyfikacji utworów wydali autorską produkcję! Podbiją tym rynek disco polo?
  3. Przepiękne kobiety, gorące kadry i cudowne krajobrazy - to wszystko w nowość disco polo od Kordiana!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.