Reklama
Polecamy


Reklama

Milicjant zaatakował wokalistę disco polo?! Tego jeszcze nie było! Markus P z nowym materiałem!

2019-06-15T18:08:00+02:00 Milicjant zaatakował wokalistę disco polo?! Tego jeszcze nie było! Markus P z nowym materiałem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/milicjant-zaatakowal-wokaliste-disco-polo-tego-jeszcze-nie-bylo-markus-p-z-nowym-materialem-1560613920.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/markus_piii/
Reklama


Ogólna

Gwiazdy disco polo co rusz zaskakują nowymi projektami. Zobaczcie co szykuje dla swoich fanów Markus P

Reklama

Muzyka disco polo od kilku lat wiedzie w naszym kraju zdecydowany prym! Z każdym kolejnym rokiem powstaje coraz więcej zespołów grających tę muzykę, co oznacza że wzrasta konkurencja. Niestety nie wszystkim zespołom udaje się wybić na tle innych. Problemu z tym nie miała jednak formacja Markus P, która wyróżnia się nie tylko oryginalnym brzmieniem, ale również ogromną pomysłowością. To zdecydowanie ich konik, którym po raz kolejny wzbudzają ciekawość! 

Zobacz również: Co za nowość od gwiazd disco polo! After Party podbija rynek muzyki tanecznej?!

MARKUS P SZYKUJE KOLEJNĄ NOWOŚĆ! 

Wokalista, który zasłynął m.in. kocią produkcją pt. "Kici Kici Miał" przygotowuje dla swoich fanów kolejną niespodziankę. Jest nią nowość o tytule "Kocur", do której zrealizowano również teledysk. Czy tym razem formacja Markus P również zaskoczy swoich odbiorców? 

Z udostępnionych materiałów wynika, że grupa ponownie stawia na akcent humorystyczny. Markus P udostępnił na swoim profilu społecznościowym krótki materiał, na którym jest w towarzystwie mundurowego. Markus P podpisał ten filmik słowami "WPIER... NA ULICY MILICJA"

Na szczęście sytuacja została zaaranżowana i wszystko jest efektem prac nad nowym teledyskiem, którego zdjęcia powstają we Wrocławiu. To jednak oznacza, że grupa nie spoczęła na dotychczasowych laurach i w dalszym ciągu z pomysłowością podchodzi do swoich kolejnych prac.

Czy ta produkcja okaże się kolejnym wielkim hitem formacji Markus P? W oczekiwaniu na nowość polecamy Wam dotychczasowe perełki wspomnianej grupy, która z impetem wkroczyła na rynek muzyki disco polo!

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fani zespołu disco polo przeżyli miłość od pierwszego wejrzenia. Nowość od formacji Spike w romantycznym klimacie
  2. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!
  3. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.