Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-06-15T18:08:00+02:00 Milicjant zaatakował wokalistę disco polo?! Tego jeszcze nie było! Markus P z nowym materiałem! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/milicjant-zaatakowal-wokaliste-disco-polo-tego-jeszcze-nie-bylo-markus-p-z-nowym-materialem-1560613920.jpg
Reklama

Milicjant zaatakował wokalistę disco polo?! Tego jeszcze nie było! Markus P z nowym materiałem!

Redakcja , 15 Czerwiec 2019  18:08
Milicjant zaatakował wokalistę disco polo?! Tego jeszcze nie było! Markus P z nowym materiałem!
Źródło zdjęć: instagram.com/markus_piii/
Reklama

Gwiazdy disco polo co rusz zaskakują nowymi projektami. Zobaczcie co szykuje dla swoich fanów Markus P

Reklama

Muzyka disco polo od kilku lat wiedzie w naszym kraju zdecydowany prym! Z każdym kolejnym rokiem powstaje coraz więcej zespołów grających tę muzykę, co oznacza że wzrasta konkurencja. Niestety nie wszystkim zespołom udaje się wybić na tle innych. Problemu z tym nie miała jednak formacja Markus P, która wyróżnia się nie tylko oryginalnym brzmieniem, ale również ogromną pomysłowością. To zdecydowanie ich konik, którym po raz kolejny wzbudzają ciekawość! 

Zobacz również: Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!

MARKUS P SZYKUJE KOLEJNĄ NOWOŚĆ! 

Wokalista, który zasłynął m.in. kocią produkcją pt. "Kici Kici Miał" przygotowuje dla swoich fanów kolejną niespodziankę. Jest nią nowość o tytule "Kocur", do której zrealizowano również teledysk. Czy tym razem formacja Markus P również zaskoczy swoich odbiorców? 

Z udostępnionych materiałów wynika, że grupa ponownie stawia na akcent humorystyczny. Markus P udostępnił na swoim profilu społecznościowym krótki materiał, na którym jest w towarzystwie mundurowego. Markus P podpisał ten filmik słowami "WPIER... NA ULICY MILICJA"

Na szczęście sytuacja została zaaranżowana i wszystko jest efektem prac nad nowym teledyskiem, którego zdjęcia powstają we Wrocławiu. To jednak oznacza, że grupa nie spoczęła na dotychczasowych laurach i w dalszym ciągu z pomysłowością podchodzi do swoich kolejnych prac.

Czy ta produkcja okaże się kolejnym wielkim hitem formacji Markus P? W oczekiwaniu na nowość polecamy Wam dotychczasowe perełki wspomnianej grupy, która z impetem wkroczyła na rynek muzyki disco polo!

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła biust! Widok wzbudza wiele emocji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera w świecie disco polo! Piękna kobieta zagwarantuje niesamowity sukces?!
  2. Gwiazda Top Girls nie żałuje fanom ponętnych widoków. Fani zachwyceni wizerunkiem Angeliki Żmijewskiej!
  3. Cudowna żona Artysty disco polo podbija serca fanów! Wygląda obłędnie! Czy ma szansę stać się bardziej sławna niż jej mąż?
  4. Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej