Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-06-15T18:08:00+02:00 Milicjant zaatakował wokalistę disco polo?! Tego jeszcze nie było! Markus P z nowym materiałem! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/milicjant-zaatakowal-wokaliste-disco-polo-tego-jeszcze-nie-bylo-markus-p-z-nowym-materialem-1560613920.jpg
Reklama

Milicjant zaatakował wokalistę disco polo?! Tego jeszcze nie było! Markus P z nowym materiałem!

Redakcja , 15 Czerwiec 2019  18:08
Milicjant zaatakował wokalistę disco polo?! Tego jeszcze nie było! Markus P z nowym materiałem!
Źródło zdjęć: instagram.com/markus_piii/
Reklama

Gwiazdy disco polo co rusz zaskakują nowymi projektami. Zobaczcie co szykuje dla swoich fanów Markus P

Reklama

Muzyka disco polo od kilku lat wiedzie w naszym kraju zdecydowany prym! Z każdym kolejnym rokiem powstaje coraz więcej zespołów grających tę muzykę, co oznacza że wzrasta konkurencja. Niestety nie wszystkim zespołom udaje się wybić na tle innych. Problemu z tym nie miała jednak formacja Markus P, która wyróżnia się nie tylko oryginalnym brzmieniem, ale również ogromną pomysłowością. To zdecydowanie ich konik, którym po raz kolejny wzbudzają ciekawość! 

Zobacz również: Takiego połączenia w świecie disco polo jeszcze nie było! Przygotujcie się na istną eksplozję!

MARKUS P SZYKUJE KOLEJNĄ NOWOŚĆ! 

Wokalista, który zasłynął m.in. kocią produkcją pt. "Kici Kici Miał" przygotowuje dla swoich fanów kolejną niespodziankę. Jest nią nowość o tytule "Kocur", do której zrealizowano również teledysk. Czy tym razem formacja Markus P również zaskoczy swoich odbiorców? 

Z udostępnionych materiałów wynika, że grupa ponownie stawia na akcent humorystyczny. Markus P udostępnił na swoim profilu społecznościowym krótki materiał, na którym jest w towarzystwie mundurowego. Markus P podpisał ten filmik słowami "WPIER... NA ULICY MILICJA"

Na szczęście sytuacja została zaaranżowana i wszystko jest efektem prac nad nowym teledyskiem, którego zdjęcia powstają we Wrocławiu. To jednak oznacza, że grupa nie spoczęła na dotychczasowych laurach i w dalszym ciągu z pomysłowością podchodzi do swoich kolejnych prac.

Czy ta produkcja okaże się kolejnym wielkim hitem formacji Markus P? W oczekiwaniu na nowość polecamy Wam dotychczasowe perełki wspomnianej grupy, która z impetem wkroczyła na rynek muzyki disco polo!

Zobacz również: Robi się bardzo ciekawie! Popularna grupa disco polo zdradziła plany zawodowe! Internauci już zacierają ręce!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielki przebój Zenona Martyniuka inspiracją dla innych gwiazd?! Artysta disco polo rzucił na kolana słuchaczy!
  2. Nowy Girlsband w disco polo! Ponętne wokalistki zdeklasują konkurencje i wzbiją się na szczyt popularności?!
  3. Obłędna wokalistka kusi w łóżku. Ma na sobie podkolanówki i zdradza co lubi najbardziej!
  4. Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej