2016-08-22T09:52:00+02:00 Milano: „Już za późno” przekroczył Milion https://disco-polo.info/uploads/news/2016/08/Milano-juz-za-poxno.png

Milano: „Już za późno” przekroczył Milion

Redakcja , 22 Sierpień 2016  09:52

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Milano: „Już za późno” przekroczył Milion
Źródło zdjęć:
Reklama

Grupa Milano z Mirkiem Trzcińskim na czele sukcesywnie z produkcji na produkcje zbierają owocne żniwo. Po niespełna miesiącu od udostępnienia klipu do piosenki „Już za późno” zespół może chlubić się pierwszym milionem odtworzeń video. ...

Reklama

Grupa Milano z Mirkiem Trzcińskim na czele sukcesywnie z produkcji na produkcje zbierają owocne żniwo. Po niespełna miesiącu od udostępnienia klipu do piosenki „Już za późno” zespół może chlubić się pierwszym milionem odtworzeń video. 

 

Po raz pierwszy fani piosenkę „Już za późno” usłyszeli podczas XXI Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie, podczas koncertu premier. Jak widać utwór wraz z teledyskiem przypadł odbiorcom do gustu.

 

Jak już Wam wspomnieliśmy przy zapowiedzi klipu przepiękna sceneria, talent chłopaków oraz piękne panie nie umkną Waszym oczom.

 

Mirosław Trzciński tym razem postawił na bardziej sentymentalny i mniej optymistyczny utwór, co nie umniejsza mu w zupełności atrakcyjności. Czyżby to była recepta na sukces? 

 

Zobaczcie raz jeszcze klip pt. „Już za późno”

 

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  2. Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski przypomnieli wielki hit disco polo z lat 90-tych! Akustyczne wykonanie zachwyciło fanów!
  3. Śliczna wokalistka disco polo pozuje w skąpym bikini na plaży! Jej perfekcyjne ciało zachwyciło dosłownie wszystkich!
  4. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!
  5. Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!
  6. Zjawiskowo piękna gwiazda disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W branży zrobiło się bardzo gorąco!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami