2017-09-01T19:00:00+02:00 Mig, Power Play, Weekend, Kordian i Exelent w Ocean Parku | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/09/mig-power-play-weekend-kordian-i-exelent-w-ocean-parku-video-1504224419.jpg

Mig, Power Play, Weekend, Kordian i Exelent w Ocean Parku | VIDEO

Redakcja , 01 Wrzesień 2017  19:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Mig, Power Play, Weekend, Kordian i Exelent w Ocean Parku | VIDEO
Źródło zdjęć: materiały własne

Artyści po raz kolejny nie zawiedli i dali z siebie wszystko. Jak wyznali w prywatnej rozmowie z nami, Ocean Park zachwyca "Aż chce się wracać"

Reklama

Zwierzęta morskie w skali 1:1, żywe rekiny, wodospad, wirtualna rzeczywistość.. i artyści naszego rodzimego gatunku disco polo.

Po raz kolejny w Ocean Parku we Władysławowie odbyła się jedna z wielu hucznych imprez, na której prym wiodła muzyka disco polo & dance. 

tu jest magicznie, przyszłam już na kolejny koncert wspólnie z mężem, dziećmi i po raz kolejny bawię się doskonale. Nie wiedziałam, że we Władysławowie odbywają się takie fajne imprezy i są tak duże gwiazdy, które znałam z telewizji. Tutaj mogłam je poznać osobiście i każdemu polecam to miejsce - przyznała w rozmowie z nami pani Agata z województwa Świętokrzyskiego. 

Tego dnia tj. 1 sierpnia na scenie zaprezentowali się m.in. takie zespoły jak Mig, Power Play, Weekend, Kordian, Exelent oraz Gesek. Artyści po raz kolejny nie zawiedli i dali z siebie wszystko. Jak wyznali w prywatnej rozmowie z nami, Ocean Park zachwyca swą aktywnością i różnorodnością. Aż chce się wracać do Władysławowa.

Poniżej mamy dla Was relację z jednej z cyklu imprez. Było energetycznie

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Prześliczna gwiazda disco polo odsłoniła swoje ponętne ciało! Fani zachwyceni Jej figurą 'Wyglądasz bosko'
  2. Romantyczna premiera gwiazdora śląskich szlagierów podbija serca fanów! To murowany hit wszystkich zakochanych par?!
  3. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  4. Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!
  5. Znana wokalistka sięgnęła po wielki przebój disco polo! Jej wersja brzmi lepiej niż oryginał?! Fani zachwyceni!
  6. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  7. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  8. Bogini disco polo w dresie?! Prześliczna artystka zaszokowała fanów swoją niecodzienną stylizacją!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami