Reklama


Reklama

Mig, Defis oraz Playboys w jednej produkcji?! Historyczne trio w świecie disco polo?!

2018-11-15T15:38:00+01:00 Mig, Defis oraz Playboys w jednej produkcji?! Historyczne trio w świecie disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/mig-defis-oraz-playboys-w-jednej-produkcji-historyczny-duet-w-swiecie-disco-polo-1542291625.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Marek Gwiazdowski, Karol Zawortniak oraz Jakub Urbański zaśpiewają razem?!

Reklama

Trzech młodych, zdolnych i przystojnych wokalistów disco polo w jednej produkcji?! Marek Gwiazdowski, Karol Zawrotniak oraz Jakub Urbański to faceci, którzy nie dość, że bardzo dobrze wyglądają to rewelacyjnie śpiewają. Ich produkcje w świecie disco polo kochają miliony fanów w całym kraju i nie tylko.

Dziś w sieci pojawiło się wymowne zdjęcie liderów zespołów Mig, Defis oraz Playboys. Fani disco polo od razu pomyśleli, że fotka może sugerować wspólną produkcję. Podobną sytuację mieliśmy ponad rok temu. W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie Kuby oraz Karola i po jakimś czasie pojawiła się ich wspólna propozycja.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Cudowna wokalistka disco polo odsłoniła swój biust! Fani "Mega bogini"

Połączenie trzech genialnych zespołów disco polo tj. Mig, Defis oraz Playboys to byłby historyczne trio, które na zawsze wpisałoby się w annałach historii muzyki tanecznej.

Czy chcesz usłyszeć wspólną produkcję zespołów Mig, Defis oraz Playboys?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Kwestia 07 podbija taneczny rynek! Nowy utwór już dostępny - fani są oczarowani!
  2. Dawid Narożny w wielkim hicie! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  3. Zmysłowe zdjęcie wokalistki disco polo prosto z łóżka! Co za ciało!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.