2024-01-10T12:25:00+01:00 Metamorfoza Bartosza Jagielskiego! Gwiazdor disco polo zaskoczył wszystkich swoją przemianą! Schudł 40 kg! Poznaj historię Bartosza Jagielskiego, od inspiracji Elvisem Presleyem i Andrea Bocellim do sukcesów w disco polo i osobistej transformacji https://disco-polo.info/uploads/news/metamorfoza-bartosza-jagielskiego-gwiazdor-disco-polo-zaskoczyl-wszystkich-swoja-przemiana-schudl-40-kgjpg.jpg Disco-Polo.info

Metamorfoza Bartosza Jagielskiego! Gwiazdor disco polo zaskoczył wszystkich swoją przemianą! Schudł 40 kg!


Poznaj historię Bartosza Jagielskiego, od inspiracji Elvisem Presleyem i Andrea Bocellim do sukcesów w disco polo i osobistej transformacji

Autor: Adam Begier, 10 Styczeń 2024  12:25
Źródło zdjęć: instagram.com/bartoszjagielskiofficial/
Metamorfoza Bartosza Jagielskiego! Gwiazdor disco polo zaskoczył wszystkich swoją przemianą! Schudł 40 kg!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!
 2. Charytatywna Gala Disco Polo w Mirczu! Kto zagra 3 maja?
 3. Andre gwiazdą urodzin! Tak popularny gwiazdor disco polo skradł SHOW!

  Bartosz Jagielski, znany głównie z energetycznych hitów disco polo, ma zaskakujące muzyczne korzenie. Jego pierwsze inspiracje to nie kto inny jak Elvis Presley i Andrea Bocelli, co może dziwić, biorąc pod uwagę jego obecny repertuar. W wywiadzie dla Plejada.pl Jagielski opowiada o swojej niespodziewanej muzycznej podróży.

  Jagielski, którego rodzina nie miała muzycznych tradycji, znalazł swój pierwszy impuls muzyczny w dzieciństwie, słuchając Elvisa Presleya w samochodzie swojego ojca. To właśnie wtedy, w wieku zaledwie siedmiu lat, zdecydował, że chce być piosenkarzem. Jego zamiłowanie do muzyki wzrosło wraz z odkryciem twórczości Andrei Bocellego. Młody Jagielski wykorzystywał każdą okazję do śpiewania - nawet pracę w rodzinnym gospodarstwie ogrodniczym, gdzie akustyka szklarni sprzyjała jego pasji.

  Już w wieku 14 lat Jagielski rozpoczął swoją przygodę z muzyką, śpiewając na weselach. Wspomina też o swoim nauczycielu muzyki, Piotrze Sitarskim, który odegrał istotną rolę w jego muzycznym rozwoju. To dzięki niemu młody artysta brał udział w konkursach muzycznych, zdobywając uznanie i zaproszenia do pierwszych zespołów.

  Przejście do Disco Polo: Własna Droga w Muzyce

  Przełom nastąpił, gdy Jagielski postanowił spróbować swoich sił w disco polo, gatunku muzyki, który był mu bliski ze względu na prostotę i melodyjność. Jego pierwsze kroki w tej dziedzinie nie były łatwe, ale z czasem osiągnął sukces, czego dowodem jest popularność takich utworów jak "Diablica".

  Artysta podkreśla, że disco polo pozwala mu wyrazić siebie i opowiedzieć własną historię. Mimo różnych opinii na temat tego gatunku muzyki, Jagielski pozostaje wierny swojemu stylowi, koncentrując się na własnej drodze i pozytywnych emocjach.

  Metamorfoza Bartosza Jagielskiego: Odważna Zmiana dla Zdrowia

  Oprócz sukcesów muzycznych, Bartosz Jagielski ma za sobą również imponującą osobistą transformację. W ciągu pół roku artysta schudł 40 kg, co było efektem zmiany nawyków żywieniowych i podejścia do własnego zdrowia. Jagielski podkreśla, że kluczem do jego sukcesu było skupienie się na sobie i eliminacja negatywnych wpływów z otoczenia.

  Zmiana ta nie ograniczała się tylko do diety. Artysta podkreśla, że ważne jest czytanie etykiet i świadome dokonywanie wyborów żywieniowych. Podkreśla również, że ćwiczenia fizyczne, choć ważne, nie są niezbędne do utraty wagi – kluczowym jest deficyt kaloryczny.

  Patrząc w przyszłość, Jagielski nie zwalnia tempa. Planuje wprowadzenie nowych utworów, także w języku angielskim, i otwarcie się na rynek międzynarodowy. To świadczy o jego nieustającej pasji do muzyki i gotowości do podejmowania nowych wyzwań.

  Jagielski jest przykładem artysty, który nie tylko odniósł sukces na scenie muzycznej, ale również dokonał imponującej osobistej metamorfozy. Jego historia jest dowodem na to, że ciężka praca, determinacja i wiara we własne możliwości mogą prowadzić do spektakularnych zmian.


  Bartosz Jagielski - Zimna Wódeczka

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wokalista disco polo przewraca świat tej muzyki do góry nogami?! Zobaczcie, co przygotował!
  2. Skalar US zaskakuje premierą "Każda Noc"! Irek Perkowski podbije tą nowością listy przebojów?!
  3. Matt Palmer podbija rynek disco latino?! Jego przebój "Była Piękna" zdobył serca Polaków! Zarobił na nim krocie!
  4. Mega Premiera: Skolim i Cleo - w produkcji "Dziewczyno piękna" To najlepszy duet w historii?! Zobacz NOWOŚĆ
  5. Gorąca premiera disco polo: Maczo - Dziewczyna to bajka!
  6. Power Play prezentuje nowość: "Bestia" - taneczny hit w klimacie lat 90!
  7. Wielki powrót klasyka disco polo?! 'O Tobie Kochana' w nowej odsłonie! Fani to pokochają?
  8. Kolejny cios! Uwielbiany program milionów Polaków znika z TVP!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie