2023-11-17T18:00:00+01:00 Menelaos i ich nowa twarz: Odrodzenie gatunku hand's up w 'Moja była'! Posłuchaj przedpremier Poznaj nowy utwór Menelaos 'Moja była', disco polo z stylem hand's up. Opowieść o miłości i rozstaniu wkrótce odbije echem w branży https://disco-polo.info/uploads/news/menelaos-i-ich-nowa-twarz-odrodzenie-gatunku-hands-up-w-moja-byla-posluchaj-przedpremieryjpg.jpg Disco-Polo.info

Menelaos i ich nowa twarz: Odrodzenie gatunku hand's up w 'Moja była'! Posłuchaj przedpremiery!


Poznaj nowy utwór Menelaos 'Moja była', disco polo z stylem hand's up. Opowieść o miłości i rozstaniu wkrótce odbije echem w branży

Autor: Adam Begier, 17 Listopad 2023  18:00
Źródło zdjęć: facebook.com/grupamenelaos
Menelaos i ich nowa twarz: Odrodzenie gatunku hand's up w 'Moja była'! Posłuchaj przedpremiery!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Żona Dawida Narożnego przefarbowała się na różowo?! Odważna zmiana wizerunku Joanny!
 2. Dawid Narożny i Joanna gwiazdami na weselu Rutkowskich: Luksusowe Prezenty i Niezapomniane Show - wydali ponad 100 tys.
 3. Premiera: Zenon Martyniuk i Akcent: Nowa Letnia Składanka 2024 - Hity króla disco polo, które musisz usłyszeć
Reklama

  Muzyka disco polo, znana ze swojej energii i radości, przygotowuje się na ekscytujące odświeżenie swojego brzmienia dzięki nadchodzącej premierze zespołu Menelaos. Ich najnowszy utwór, "Moja była", zapowiada się jako przełom w tradycyjnych trendach tego gatunku, obiecując odrodzenie stylu hand's up, który przez długi czas pozostawał w cieniu popularniejszych nurtów muzycznych.

  Hand's Up - Zapomniana Magia Powraca w Disco Polo

  Menelaos, grupa dotychczas kojarzona z typowymi dla disco polo rytmami i melodiami, tym razem idzie o krok dalej, eksplorując i reanimując brzmienia hand's up. Ta decyzja może wydawać się zaskakująca, ale jak sami muzycy przyznają w rozmowie z naszą redakcją, to właśnie ten styl jest im najbliżej serca i w nim czują się najlepiej. Wybór ten, w obliczu panujących trendów latino i odświeżanych hitów lat 90-tych, może być postrzegany jako odważny krok, ale też jako świadome odejście od przewidywalności i standardów rynkowych.

  "Moja była" - Opowieść o Miłości i Rozstaniu

  "Moja była" to nie tylko muzyczne novum w karierze Menelaos. Piosenka ta, zanurzona w tematyce rozstań, powrotów i miłosnych dylematów, wpisuje się w uniwersalne doświadczenia i emocje, które są znane każdemu słuchaczowi. Tekst utworu porusza kwestię prób odnowienia dawnych uczuć, stawiając pytanie, czy możliwe jest powrócenie do dawnej miłości i czy rzeczywiście "do tej samej rzeki nie wchodzi się dwa razy". Zapowiedź końca tej opowieści pozostaje tajemnicą do dnia premiery, wzmagając ciekawość i oczekiwania fanów.

  Czy Menelaos Stworzy Nowy Rozdział w Muzyce Disco Polo?

  Z uwagą obserwujemy, jak Menelaos podchodzi do wyzwania redefinicji gatunku disco polo. Czy ich najnowszy utwór "Moja była" faktycznie otworzy nowy rozdział w historii tego gatunku? Czy grupa stanie się pionierem i królem muzyki hand's up w świecie disco polo? Odpowiedzi na te pytania poznamy wkrótce, gdy utwór zostanie oficjalnie wydany pod koniec listopada.

  To, co na pewno już teraz można stwierdzić, to że Menelaos nie boi się eksperymentować i przekraczać granic muzycznych konwencji. Ich nowe podejście może nie tylko przyciągnąć nową publiczność, ale też zainspirować innych twórców disco polo do poszukiwania nowych, świeżych kierunków w swojej twórczości. Premiera "Moja była" zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią możliwość doświadczenia czegoś zupełnie nowego w świecie disco polo. Czekamy z niecierpliwością.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Klaudia Zielińska gwiazdą w Londynie! Ten koncert przeszedł do historii! Tłumy pod sceną
  2. Zapomniany hit DBomb powraca! "Zielony kapelusz" w nowym teledysku zaskoczy Cię
  3. Skolim najpopularniejszą gwiazdą w Polsce! Dwa teledyski w Top 10 na YouTube - zarabia fortunę! "Tak tworzy się historię"
  4. Użyli dynamitu w disco polo?! Grupa VIBE zaskakuje premierą "Jej dotyk" Klip pełen zaskakujących zwrotów akcji!
  5. Legendarny przebój disco polo Toples pt. "Ciało do ciała" powrócił w nowej odsłonie!
  6. Co za strój! Teresa Werner ZNÓW zaskakuje! 65-latka w najodważniejszej stylizacji swojej kariery?!
  7. Nie uwierzysz, jak Górzno oszalało na punkcie Macieja Smolińskiego! Zobacz, co tam się działo!
  8. Wokalistki Top Girls to najpiękniejszy girls band w disco polo? Zobaczcie te zmysłowe i ponętne dekolty!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie