2024-03-27T17:08:00+01:00 Mega premiera pt. "Szukaj mnie" od Defis i Camasutry! Cudowny teledysk! Nowy teledysk Defisa i Camasutry "Szukaj Mnie" robi furorę! Profesjonalizm ekipy, emocjonujące role i niesamowite aranżacje. Zobacz teraz https://disco-polo.info/uploads/news/mega-premiera-pt-szukaj-mnie-od-defis-i-camasutry-cudowny-teledyskjpg.jpg Disco-Polo.info

Mega premiera pt. "Szukaj mnie" od Defis i Camasutry! Cudowny teledysk!


Nowy teledysk Defisa i Camasutry "Szukaj Mnie" robi furorę! Profesjonalizm ekipy, emocjonujące role i niesamowite aranżacje. Zobacz teraz

Autor: Adam Begier, 27 Marzec 2024  17:08
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Mega premiera pt.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Teresa Werner na ustach wszystkich Polaków! Gwiazda szokuje fanów! Pokazała stanowczo za dużo?
 2. Żaku wkracza na scenę z nowym hitem "Czternastka w Maxie"
 3. Wielki powrót! Ruszają CASTINGI do uwielbianego programu muzycznego "DISCOSTAR" - Oto szczegóły!
Reklama

  W polskim przemyśle muzycznym co jakiś czas pojawia się produkcja, która zasługuje na miano prawdziwego dzieła sztuki. Tym razem na muzyczny piedestał wznosi się "Szukaj Mnie", efekt współpracy zespołów Defis i Camasutra. Utwór ten z pewnością zapada w pamięć, a towarzyszący mu teledysk to prawdziwe arcydzieło, które oczarowuje widzów zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

  "Szukaj Mnie" - Mega premiera!

  Twórcy teledysku postawili na profesjonalizm i kreatywność, czego dowodzi imponujący skład ekipy. Reżyseria Pawła Pilipienko w połączeniu z asystentem Piotrem Pilipienko i realizacją Faster Media przyniosła efekt, który przyciąga uwagę i zapada w pamięć. Zwrócić należy także uwagę na aranżację muzyczną Roberta Balcerzaka, która doskonale współgra z wokalami od Tomasza Morzyduszy.

  Aktorzy Małgorzata Grabda i Karol Zawrotniak, wcielając się w swoje role, dodają klipowi emocjonalnego ciężaru. Niezapomniane wrażenie robi też Krystyna Konopka w głównej roli, której towarzyszą Andrzej Konopka i "wnuczek" Jasiek. Uwagę zwracają również starannie dobrane stroje, za które odpowiadali Łukasz Andrzej Cichy i Artur Mokracki.

  Projekt "Szukaj Mnie" to nie tylko wynik talentu artystycznego, ale również efekt współpracy i wsparcia wielu osób oraz instytucji. Szczególne podziękowania należą się Marszałkowi Województwa Świętokrzyskiego, Andrzejowi Bętkowskiemu, za objęcie patronatu, oraz Staroście Opatowa, Tomaszowi Stańkowi, za pomoc w realizacji projektu. Kluczową rolę odegrało także Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Podziękowania kierowane są również do Janusza Jakubowskiego, prezesa kombatantów AK ziemi Świętokrzyskiej, oraz Krystyny Marszał-Jankowskiej z Gminy Raciąż, której przyczyniły się do sukcesu produkcji. Bez wsparcia grup rekonstrukcyjnych i firmy pogrzebowej Artur Adamski oraz profesjonalizmu Pawła Pilipienko i jego ekipy filmowej, projekt ten nie mógłby osiągnąć tak spektakularnego efektu.

  "Szukaj Mnie" to więcej niż tylko teledysk. To dowód na to, że polska scena muzyczna wciąż potrafi zaskoczyć i innowować, łącząc talent, pasję i profesjonalizm. Twórcy udowadniają, że muzyka to sztuka, która potrafi łączyć ludzi i inspirować.

  Utwór w wykonaniu Defis i Camasutry, razem z jego wizualną oprawą, z pewnością zostanie z nami na długo, będąc jednym z najjaśniejszych punktów w polskiej produkcji muzycznej ostatnich lat.

  Reklama

  Defis i CamaSutra - Szukaj Mnie

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Marcin Miller BOYS nagrał nową wersję swojego WIELKIEGO przeboju "niezwykle inspirujące doświadczenie" Posłuchajcie NOWOŚĆ
  2. Najpopularniejsze teledyski Maj 2024: Sprawdź, co aktualnie rządzi listą przebojów disco polo!
  3. Zenek Martyniuk zaangażuje się w pomoc dla Marywilskiej 44!
  4. Nowy hit Mirage & Yoko: "Malowana Lala" w dancowym brzmieniu! Zobacz przepiękny teledysk!
  5. Polacy Ich kochają?! Grupa MIG tym utworem rozkochała całą Polskę! Posłuchajcie jak brzmią NA żywo! VIDEO
  6. Tłumy na koncercie kapeli Roy w Woli Rzeczyckiej! Góralskie rytmy disco polo HITEM wśród Polaków?!
  7. Żaku wkracza na scenę z nowym hitem "Czternastka w Maxie"
  8. Arek Kopaczewski podbija internet w utworze Marcina Millera BOYS! Fani zachwyceni! Ten utwór to HIT!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie