2023-12-28T18:40:00+01:00 Mega Jump i nowa taneczna piosenka 'Ciebie Chcę' z Iga Kozińską w roli głównej! Zobaczcie nowo Poznaj nowy hit Mega Jump 'Ciebie Chcę' z Iga Kozińską! Energiczna muzyka disco polo. Zobacz teledysk i poczuj taneczny rytm https://disco-polo.info/uploads/news/mega-jump-i-nowa-taneczna-piosenka-ciebie-chce-z-iga-kozinska-w-roli-glownej-zobaczcie-nowoscjpg.jpg Disco-Polo.info

Mega Jump i nowa taneczna piosenka 'Ciebie Chcę' z Iga Kozińską w roli głównej! Zobaczcie nowość!


Poznaj nowy hit Mega Jump 'Ciebie Chcę' z Iga Kozińską! Energiczna muzyka disco polo. Zobacz teledysk i poczuj taneczny rytm

Autor: Adam Begier, 28 Grudzień 2023  18:40
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Mega Jump i nowa taneczna piosenka 'Ciebie Chcę' z Iga Kozińską w roli głównej! Zobaczcie nowość!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Rozłam w zespole disco polo! Poszło o wizje i poglądy. Co dalej z grupą i prawami autorskimi?! Mamy komentarz gwiazd!
 2. Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!
 3. Dorota Gwiazdowska z MIG - najważniejsze informacje!

  Mega Jump, popularny zespół na scenie disco polo, prezentuje swój najnowszy utwór, "Ciebie Chcę", który już zdążył zaskarbić sobie sympatię fanów. Ten skoczny, taneczny i niezwykle wpadający w ucho numer, tworzony pod kierunkiem Patryka Stadnika, zapowiada się na jeden z hitów tego lata. Co sprawia, że ta piosenka jest wyjątkowa, i dlaczego warto poświęcić jej uwagę?

  "Ciebie Chcę" - Nowe Brzmienie Mega Jump

  W najnowszym utworze Mega Jump, słuchacze odnajdą wszystko to, co najlepsze w muzyce disco polo – żywiołowość, radosną melodię oraz rytm, który nie pozwala stać w miejscu. "Ciebie Chcę", stworzony przez Patryka Stadnika wraz z Marcinem Mackiewiczem i Arturem Lipińskim z Dance 2 Disco, łączy klasyczne elementy gatunku z nowoczesnymi aranżacjami, tworząc świeże i intrygujące brzmienie.

  Iga Kozińska – Gwiazda Klipu

  Teledysk do piosenki "Ciebie Chcę" zyskał dodatkową atrakcję w postaci obecności Igi Kozińskiej, popularnej influencerki. Jej charyzma i energia idealnie komponują się z dynamiką utworu, dodając klipowi nie tylko wizualnego uroku, ale i współczesnego charakteru. Oprócz Igi zobaczymy również Mateusza Szczepańskiego.

  Utwór "Ciebie Chcę" to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników energicznych, tanecznych rytmów. Mega Jump raz jeszcze udowadnia, że potrafi tworzyć muzykę, która trafia w gusta szerokiej publiczności, łącząc klasyczne brzmienia z nowoczesnymi trendami. Zapraszamy do oglądania teledysku i wsłuchiwania się w ten wyjątkowy numer, który z pewnością będzie towarzyszył wielu letnim przygodom.

  Zobacz również: Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!


  MEGA JUMP - Ciebie Chcę

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!
  2. Wielki dzień na scenie disco: Skolim kontra Dawid Narożny! Kto okaże się lepszy?
  3. Tak brzmi na żywo legendarna grupa disco polo After Party! Nie daj życiu się” na żywo! Ten utwór kocha cała Polska?!
  4. Wokalista disco polo Rajmund zaskakuje balladą "Gwiazdy na niebie"! Artysta podbije tym YouTube?!
  5. Zaskakująca nowość Capitan Folk! Skrzypce w Disco Polo? Sprawdź, jak brzmi "Miłość Wymarzona"
  6. Top Girls nagrały własną wersję "Bella Ciao"! Zobacz, jak włoski hit brzmi w disco polo
  7. Majówkowe nowości w Disco Polo: Trzy Premiery od Mono Studio! Diadem, Blondi oraz Mr. Black Mask
  8. Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie