2023-03-08T06:30:00+01:00 Marlena Sztando Odkryj nieznane fakty o wokalistce zespołu disco polo Szpilki - Jak zaczynała swoją muzyczn Czy chcesz poznać wszystkie nieznane dotąd fakty o Marlenie Sztando, wokalistce zespołu Szpilki? Przeczytaj artykuł i odkryj wiek, wzrost, stan cywilny, najpopularniejsze piose https://disco-polo.info/uploads/news/marlena-sztando-odkryj-nieznane-fakty-o-wokalistce-zespolu-szpilki---jak-zaczynala-swoja-muzyczna-karierejpg.jpg

Marlena Sztando Odkryj nieznane fakty o wokalistce zespołu disco polo Szpilki - Jak zaczynała swoją muzyczną karierę?

Autor: Adam Begier , 08 Marzec 2023  06:30
Marlena Sztando Odkryj nieznane fakty o wokalistce zespołu disco polo Szpilki - Jak zaczynała swoją muzyczną karierę?
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Czy chcesz poznać wszystkie nieznane dotąd fakty o Marlenie Sztando, wokalistce zespołu Szpilki? Przeczytaj artykuł i odkryj wiek, wzrost, stan cywilny, najpopularniejsze piosenki oraz szczegóły dotyczące kariery muzycznej. Sprawdź też, co artystka publikuje na swoim koncie na InstagramieReklama

  Reklama

  Marlena Sztando zespół Szpilki - Kim jest?

  Marlena Sztando to jedna z trzech założycielek i wokalistek zespołu Szpilki. Znana z energicznego i charakterystycznego głosu oraz niebanalnego stylu. Razem z Klaudią Przybyszewską i Mileną Grzywacz tworzą muzyczną formację, która debiutowała we wrześniu 2020 roku. Wcześniej wokalistki śpiewały covery zagranicznych i polskich artystów, które publikowały na swoim kanale YouTube. Marlena i jej koleżanki z zespołu znają się od ponad 20 lat i dzielą wspólną pasję do muzyki.

  Zobacz również: Niezapomniany walentynkowy przebój "Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś" w nowej odsłonie: Marcin Miller jakiego nie znacie | VIDEO

  Marlena Sztando zespół Szpilki - Wiek

  Marlena Sztando to wokalistka, która niechętnie udziela informacji na temat swojego wieku.

  Marlena Sztando zespół Szpilki - Wzrost

  Marlena Sztando mierzy 164 cm. To stosunkowo niska postać, ale jej wzrost wcale nie przeszkadza w prowadzeniu kariery muzycznej i wspaniałym występowaniu na scenie. Wokalistka udowadnia, że talent i charyzma są ważniejsze niż wzrost.

  Marlena Sztando zespół Szpilki - Chłopak, narzeczony, mąż?

  Męska część publiczności, podobnie jak w przypadku innych gwiazd, zastanawia się jaki status cywilny posiada Marlena Sztando. Wokalistka nie jest zamężna i nie posiada narzeczonego. Jest singielką i skupia się na swojej karierze muzycznej. Jej fanom pozostaje tylko życzyć, aby w przyszłości znalazła swojego wymarzonego partnera.

  Marlena Sztando zespół Szpilki - Piosenki

  Wokalistki zespołu Szpilki poza wspólnymi coverami postanowiły stworzyć coś nowego, co zainteresuje fanów ich muzyki. W efekcie powstał zespół Szpilki, który zadebiutował we wrześniu 2020 roku. Piosenki, które powstały w ciągu kilku miesięcy po debiucie, zyskały popularność wśród fanów. Wszystko zaczęło się od utworu "Zaczaruję", którego teledysk pojawił się w sieci w styczniu 2021 roku. W ciągu zaledwie kilku dni zyskał on dużą popularność. W kolejnych miesiącach zespołowi udało się wydać kilka innych utworów, które również stały się hitem w internecie. Do najpopularniejszych piosenek należą "Zaczniemy od buzi", "Chciałabym więcej" oraz "Wenezuelski film".

  Reklama

  Piosenki zespołu Szpilki charakteryzują się energią, rytmicznością i przede wszystkim chwytliwymi refrenami. Teksty piosenek dotyczą miłości, miłosnych perypetii, przyjaźni, a także codziennych spraw, z którymi borykają się kobiety. Wokalistki zespołu Szpilki umiejętnie łączą różne style muzyczne, co nadaje ich muzyce unikalny charakter.

  Marlena Sztando zespół Szpilki - Social Media

  Marlena Sztando aktywnie korzysta z różnych platform social media, takich jak Facebook, Instagram i TikTok. Na swoim koncie na Instagramie, które nosi nazwę "marlena_sztando", wokalistka publikuje zdjęcia ze swojego życia prywatnego oraz związane z zespołem Szpilki. Na TikToku Marlena posiada konto o nazwie "marley_sztando", gdzie publikuje krótkie filmy związane z muzyką oraz swoim życiem prywatnym.

  W mediach społecznościowych Marlena Sztando często dzieli się z fanami swoją codziennością, zapowiedziami nadchodzących koncertów oraz nowymi projektami. Dzięki temu fani mają okazję poznać artystkę nie tylko jako wokalistkę, ale również jako osobę prywatną.

  Reklama

  SZPILKI – Chyba nie myślisz

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. To koniec disco polo? Rewolucja w Telewizji Polskiej: Nowy Dyrektor odkrywa nieprawidłowości i zapowiada zmiany!
  2. WOW! Agbe w niezwykle skąpym stroju! Wygląda jak bogini!
  3. Disco Polo i Hip-Hop Razem dla Kacpra: Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny w Bielsku Podlaskim
  4. "W Klubie" - Nowa piosenka Malutkiej, która podbije klubowe parkiety?! Premiera disco polo!
  5. Demeters - Nowi Królowie Disco Polo? Ich hit "Poprosiłem ją do tańca" podbija YouTube
  6. Andre zaskakuje nową płytą – Zobacz, co przygotował!
  7. Zobacz, jak Natalia z Top Girls zachwyca na siłowni! Nie uwierzysz w te zdjęcia
  8. "Tej Nocy" - nowa produkcja od Szmajkowskiego! Podbije świat disco polo?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie