2018-07-04T15:10:00+02:00 Mario Bischin I Łukasz Gesek - Wakacyjny duet o wyjątkowym miejscu | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2018/07/mario-bischin-i-lukasz-gesek-wakacyjny-duet-video-1530656032.jpg

Mario Bischin I Łukasz Gesek - Wakacyjny duet o wyjątkowym miejscu | VIDEO

Redakcja , 04 Lipiec 2018  15:10
Mario Bischin I Łukasz Gesek - Wakacyjny duet o wyjątkowym miejscu | VIDEO
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Na ten pomysł Łukasz wpadł rok temu. Nie było łatwo, ale udało się! Nagrał hit lata, a pomogły mu... jego pociechy.

Reklama

Dobrze pamięta ten dzień, gdy wpadł na pomysł stworzenia wakacyjnego przeboju. – To było dokładnie rok temu. Tuż po tym, jak nagrałem utwór z zespołem D-bomb. Pomyślałem, że warto by było pójść za ciosem i zrobić jeszcze jedną wakacyjną produkcję – wspomina Łukasz Gesek. Podczas koncertu we Władysławowie poznał Mario Bischina, twórcę hitu „Macarena”. – Bardzo lubię eksperymentować i tworzyć ciekawe duety. Mario wydał mi się idealną osobą. Miałem już plan, nie wiedziałem tylko, czy uda mi się spełnić to marzenie – wspomina artysta.

To magiczne miejsce

Początki nie były łatwe. – Mario nie mówi po polsku i mieszka w Rumuni, więc wszelkie rozmowy odbywaliśmy e-mailowo, w języku angielskim i dopiero po pół roku udało nam się sfinalizować utwór – mówi. Klip do piosenki „Summer time” właśnie miał swoją premierę. Na jego planie artyści szybko przełamali lody. – Dobrze się bawiliśmy i myślę, że dobre humory widoczne są w teledysku – stwierdza. Jednak największym walorem produkcji jest jej wakacyjny klimat, a to zasługa beztrosko bawiących się w klipie dzieci – pociech wokalisty. – „Ocean Park” we Władysławowie, gdzie kręciliśmy zdjęcia, to dla mnie miejsce magiczne. Tam stawiałem pierwsze kroki na scenie. Zawsze gdy tam gram, biorę rodzinę ze sobą – mówi. A ponieważ utwór opowiada o walorach odpoczynku nad polskim morzem, postanowił zaprosić do współpracy bliskich. Jak przyznaje, Ada i Gabryś czuli się przed kamerą jak ryby w wodzie. Może pójdą w ślady swojego taty?

Źródło - Na żywo - Nasze Melodie

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Z teledysku disco polo zrobił film akcji?! To ukłon w stronę ludzi walczących o lepsze jutro!
  2. Marcin Miller w towarzystwie wschodzących gwiazd disco polo! Tego świat muzyki tanecznej jeszcze nie widział!
  3. Wokalistka disco polo w niezwykłej stylizacji! To zestawienie kolorystyczne okaże się hitem lata?!
  4. Gwiazdor disco polo wdał się w romans z kryminalistką i uciekł z pieniędzmi!
  5. Zwyciężczyni programu Projekt Lady III w produkcji disco polo! To będzie nowy hit lata?!
  6. Edyta Folwarska szczęśliwie zakochana?! Wiemy, kto skradł jej serce! To znany pisarz!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama