Reklama
Polecamy


Reklama

Mario Bischin - Bilet do gwiazd | Mega premiera

2018-05-02T18:12:00+02:00 Mario Bischin - Bilet do gwiazd | Mega premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/mario-bischin-bilet-do-gwiazd-mega-premiera-1525277544.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Posłuchajcie jako pierwsi nowości od Mario Bischina pt. "Bilet do gwiazd"!

Reklama

Mario Bischin przygotowała nie lada niespodziankę dla swoich polskich fanów. Na lamach naszego serwisu pojawiła się nowość pt. "Bilet do gwiazd" w całości zaśpiewana po polsku.

Bischin to artysta, która doskonale czuje się w naszym kraju, a jego produkcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nowa propozycja z pewnością zawędruje na pierwsze miejsca list przebojów już niebawem.

Zobaczcie nowość jako pierwsi.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo znowu w natarciu! Uwielbiane wokalistki Top Girls wzięły się do pracy!
  2. Gwiazdor disco polo bez koszulki! Artysta pokazał swoją umięśnioną klatę!
  3. Wyjątkowy prezent dla popularnego zespołu disco polo! Grupa Classic z wyjątkowym upominkiem


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.