2016-10-20T15:21:00+02:00 Małoletnia „psycho”fanka zaatakowała Geska! Chociaż mówi się, że w obecnych czasach dzieci dojrzewają wcześniej to wyjątki od reguły przyprawiają o dreszcze na ciele i współczucie dla bliskich… Jak poinformo https://disco-polo.info/uploads/news/2016/10/Gesek.jpg Disco-Polo.info

Małoletnia „psycho”fanka zaatakowała Geska!


Chociaż mówi się, że w obecnych czasach dzieci dojrzewają wcześniej to wyjątki od reguły przyprawiają o dreszcze na ciele i współczucie dla bliskich… Jak poinformował Gesek na swoim profilu społecznościowym, jedna z jego – jak się okaz...

Autor: Adam Begier, 20 Październik 2016  15:21
Źródło zdjęć:
Małoletnia „psycho”fanka zaatakowała Geska!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Przerobił wiersz Juliana Tuwima na HIT disco polo?! 4Ever zaskoczył premierą "Dwa Michały"
 2. Dawid Narożny numerem jeden w Disco Polo? Zobacz jak łączy wielkie koncerty z kameralnymi uroczystościami!
 3. Nowy hit Kokardeczki: „Najgorsze za nami”! Reggae zamiast disco polo? Sprawdź szokujący teledysk!
Reklama

Chociaż mówi się, że w obecnych czasach dzieci dojrzewają wcześniej to wyjątki od reguły przyprawiają o dreszcze na ciele i współczucie dla bliskich… Jak poinformował Gesek na swoim profilu społecznościowym, jedna z jego – jak się okazało „psycho” – fanek zaatakowała artystę swoim oburzeniem i brakiem totalnej kultury osobistej w sprawie niewygranego konkursu.

 

„List od „fanki” w sprawie wyników konkursu, na moje oko dziewczynka około 9-10 lat. Pomijam fakt, że to chyba 10 wiadomość z naciskiem, żeby ją wylosować. Śmiać się czy płakać ?” – pyta Gesek, który udostępnił również treść wiadomości od małoletniej osoby

 

„czemu mie nie wylosowaliście? wypchajcie sie tym wynikami tyle starania ta koszulkę co kurwa zobaczyliscie ze mam na koncie pierwszy teledysk extazy co zazdrośni byliście? to nie FER A poco tam bylo napisane ze do wygrania jest autograf ale mie wkórwiliscie i przepraszam ze słownictwo”

 

Wpis zwrócił uwagę wielu osób i wywołał lawinę komentarzy… myślicie, że w kolejnym konkursie Gesek powinien ufundować słownik ortograficzny z zasadami dobrego wychowani?

 

 

 

 

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Klaudia Zielińska z nowością "Jambo "Znowu czuję lato" - hit lata 2024?
 2. Sławomir Świerzyński Bayer Full szokuje na TikToku! Wykonanie "BFF" Young Leosi stało się viralem! Będzie duet?
 3. Szlagiery Polskich Kurortów: Niezapomniane Hity z Ciechocinka! Te piosenki podbijają serca Polaków! Znasz je wszystkie?!
 4. Szok! Sobowtór Skolima nagrał własną piosenkę – Król Latino ma powody do obaw? Posłuchajcie jak brzmi!
 5. Specjaliści od wesel?! Gwiazdy disco polo Roy w programie Ślubne Podróże! Poznaj, praktyczne wskazówki, które uczynią ślub wyjątkowym!
 6. Kacper Pluta w gorącym klimacie latino! Nowość gwiazdy disco "Przy Tobie" podbije listy przebojów?!
 7. Matt Palmer idzie na sam szczyt! Książe Latino otworzył sobie tym drzwi do wielkiej kariery! Lawina GRATULACJI i słów uznania!
 8. Oskaro szokuje fanów! Nowe zdjęcia z Tunezji i hit "Baila" podbijają Internet!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie