2016-11-12T16:38:00+01:00 Making Of: Very Nice – Wyjątkowy czas | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2016/11/Very-Nice-Wyjatkowt-czas.jpg

Making Of: Very Nice – Wyjątkowy czas | VIDEO

Redakcja , 12 Listopad 2016  16:38

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Making Of: Very Nice – Wyjątkowy czas | VIDEO
Źródło zdjęć:
Reklama

Na naszym kanale pojawił się właśnie making of najnowszego klipu zespołu Very Nice do piosenki pt. „Wyjątkowy Czas”, którego realizacją zajęła się ekipa RakoczyFilm.   Jest to już kolejna video produkcja, którą formacja zrealizowała w tym rok...

Reklama

Na naszym kanale pojawił się właśnie making of najnowszego klipu zespołu Very Nice do piosenki pt. „Wyjątkowy Czas”, którego realizacją zajęła się ekipa RakoczyFilm.

 

Jest to już kolejna video produkcja, którą formacja zrealizowała w tym roku. „W telewizji, radiu i marketach już czuć smak dzwoneczków, zapach choinki, koni i grzanego wina, zatem radośnie śpieszymy i my ze zwiastunem naszego świątecznego singla pod tytułem „Wyjątkowy czas”.” – wyznał zespół, który na rynku muzyki disco & dance zaistniał we wrześniu ubiegłego roku.

 

Ponadto panowie przyznali również śmiało, że „w październiku zdobycie opłatka, zimnych ogni czy lampek choinkowych to spore wyzwanie” – które jak zobaczycie udało się zrealizować. 

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Patryk Pegza - After Party pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie gwiazdora disco polo rozczuliło Polaków!
  2. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  3. Trzy prześliczne wokalistki disco polo deklasują konkurencje! Zespół Szpilki z nowością pt. 'Chciałabym więcej' podbija internet!
  4. Prześliczna gwiazdeczka disco polo została mamą?! Wymowne zdjęcia trafiły do sieci! 'Podobni jesteście do siebie'
  5. Spore problemy zespołu Playboys! Pechowe zdarzenie uwielbianych gwiazdorów disco polo!
  6. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!
  7. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  8. Fani w szoku! Popularna wokalistka disco polo otwiera własny biznes! To koniec jej przygody z wielką sceną?! Co z karierą?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami