2021-07-17T13:06:00+02:00 Magdalena Narożna z milionem na koncie! Cała branża disco polo jej może zazdrościć?! https://disco-polo.info/uploads/news/jak-zarobic-milion-w-kilka-dni-magdalena-narozna-piekni-i-mlodzi-zna-na-to-sposobjpg.jpg

Magdalena Narożna z milionem na koncie! Cała branża disco polo jej może zazdrościć?!

Redakcja , 17 Lipiec 2021  13:06

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Magdalena Narożna z milionem na koncie! Cała branża disco polo jej może zazdrościć?!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama

Magdalena Narożna po raz kolejny może otwierać szampana!

Reklama

Każdy artysta disco polo marzy o wielkich milionach i dużej ilości koncertów. Nie wszyscy jednak mogą cieszyć się tak ogromną popularnością, jak zespół Piękni i Młodzi. Uwielbiana formacja kolejny raz rozbiła bank!

Zobacz również: Prowokacja w disco polo?! Popularny wokalista zaskoczył fanów wyjątkową produkcją!

Magdalena Narożna to jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo. Przeboje, które stworzyła artystka wraz ze swoim zespołem Piękni i Młodzi od lat nie schodzą z list przebojów! Wszyscy przecież do dziś nucą takie hity jak: “Ona jest taka cudowna”, “Niewiara”, czy “Kocham się w Tobie”.

Magdalena Narożna po raz kolejny może otwierać szampana! Wokalistka Pięknych i Młodych kilka dni temu umieściła w sieci swój najnowszy teledysk “Jak w bajce – Ti Amo”. O tym, że piosenka ostro namiesza w sercach fanów wszyscy wiedzieli od dawna. Nikt się jednak nie spodziewał, że utwór osiągnie aż tak wielki sukces!

Reklama

Minęło zaledwie 10 dni od publikacji premiery Pięknych i Młodych w internecie, a klip na YouTube zanotował już ponad milion wyświetleń! Uwielbiany zespół dokonał cudu! Popularność Magdaleny Narożnej i jej ekipy nie słabnie ani na chwilę!

Szczęśliwa artystka disco polo nie posiada się ze szczęścia. Piękni i Młodzi do swojego konta dopisać mogą kolejny hit!

Zobacz również: Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna - Jak w Bajce (Ti Amo)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
  2. Nieziemska gwiazda disco polo zachwyca swoimi krągłościami! Widok artystki zapiera dech w piersiach!
  3. Trudno oderwać wzrok! Małgorzata Grabda – Camasutra zachwyca głębokim dekoltem i czarującymi okularami! Gwiazda disco polo hipnotyzuje!
  4. Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!
  5. Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski przypomnieli wielki hit disco polo z lat 90-tych! Akustyczne wykonanie zachwyciło fanów!
  6. Cudowna wokalistka disco polo świętuje wieczór panieński! Szykuje się huczne weselicho! Mamy zdjęcia!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami