2021-07-31T20:45:00+02:00 Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi oczarowała wszystkich! Odważny dekolt gwiazdy disco polo sprawił, ż https://disco-polo.info/uploads/news/magdalena-narozna-oczarowala-wszystkich-odwazny-dekolt-gwiazdy-disco-polo-sprawil-ze-fanom-opadly-szczekijpg.jpg

Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi oczarowała wszystkich! Odważny dekolt gwiazdy disco polo sprawił, że fanom opadły szczęki!

Redakcja , 31 Lipiec 2021  20:45
Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi oczarowała wszystkich! Odważny dekolt gwiazdy disco polo sprawił, że fanom opadły szczęki!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

Artystka disco polo zapozowała w odważnej kreacji z dekoltem, który odsłonił jej kształtny biust! Tak niezwykły widok


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Niezwykły widok sprawił, że niejeden z sympatyków uroczej artystki disco polo będzie miał dzisiaj problemy z zaśnięciem!

Zobacz również: Zmiany personalne! To zagwarantuje sukces w świecie disco polo?!

Magdalena Narożna to urodzona modelka. Każde zdjęcie, które gwiazda disco polo wrzuca do sieci wywołuje na twarzach fanów szeroki uśmiech! 

Reklama

GORĄCE FOTO MAGDY NAROŻNEJ Z ZESPOŁU PIEKNI I MŁODZI

Magdalena Narożna to jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo. Artystka wraz ze swoim zespołem Piękni i Młodzi stworzyła niezliczoną rzeszę hitów, które zajmowały czołowe miejsca list przebojów. Utwory takie jak: “Ona jest taka cudowna”, “Niewiara”, czy “Kocham się w Tobie” osiągnęły na YouTube wielomilionowe wyświetlenia!

Magdalena Narożna jest wyjątkową szczęściarą. Gwiazda disco polo zachwyca swoich fanów nie tylko wielkim talentem wokalnym, ale także i niebagatelną urodą! Zdjęcia, które wokalistka regularnie publikuje w swoich mediach społecznościowych przyspieszają bicie serca wielu jej miłośnikom!

Liderka Pięknych i Młodych kolejny raz sprawiła, że w sieci zrobiło się gorąco! Artystka disco polo zapozowała w odważnej kreacji z dekoltem, który odsłonił jej kształtny biust! Tak niezwykły widok sprawia, że niejeden z jej sympatyków będzie miał dzisiaj problemy z zaśnięciem! Magdalena to prawdziwa kusicielka!

FANI DISCO POLO ZACHYWCENI MAGDĄ NAROŻNĄ

Reklama

Internauci lubią obsypywać swoją idolkę komplementami!

“Ale ładna!”

“Olśniewająco wyglądasz”

“Piękna jak zwykle”

Piękni i Młodzi niedawno wypuścili w świat swój premierowy teledysk, który został nagrany do piosenki “Jak w bajce – Ti Amo”. Klip w zaledwie dwa tygodnie zanotował na YouTube ponad 2 miliony wyświetleń! Popularność uwielbianego zespołu nie słabnie ani na chwilę!

Zobacz również: Tak mieszka Paweł Dudek - Czadoman! Dom popularnego gwiazdora zapiera dech w piersiach! Artysta ma własną galaktykę!

Reklama
Plik Magda-Narozna---nowe-zdjecia-1.jpg
Plik Magda-Narozna---nowe-zdjecia-4.jpg
Plik Magda-Narozna---nowe-zdjecia-3.jpg
Plik Magda-Narozna---nowe-zdjecia-2.jpg
Reklama

PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna - Jak w Bajce (Ti Amo)

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna - Jak w Bajce (Ti Amo)
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Milena Grzywacz z zespołu Szpilki w wyjątkowej i bardzo ponętnej odsłonie! Śliczna wokalistka disco polo czaruje nieziemskim uśmiechem!
  2. Emilia Sanecka i Zenon Martyniuk w duecie?! Gwiazda Daj to Głośniej zachwycona Królem disco polo!
  3. Dawid Narożny w formie życia! Gwiazdor disco polo nigdy nie wyglądał i nie czuł się tak dobrze! Zobaczcie jego umięśnione ciało!
  4. Wielkie zmiany w życiu muzyka! Ukochana wokalisty disco polo pokazała pierścionek zaręczynowy! Jest obłędny!
  5. Kuba Urbański - Playboys świętuje narodziny dziecka! Gwiazdor disco polo opija 'Pępkowe'!
  6. Jaruś z Chłopaków do wzięcia bohaterem klipu disco polo! Gorąca produkcja podbija sieć!
  7. Paula Karpowicz z duetu Topky zmieniła fryzurę i wyeksponowała biust! Jak wygląda?! Nowe wcielenie popularnej wokalistki disco polo!
  8. Paula Karpowicz - Topky zachwyca w Zakopanem! Zobaczcie jak wygląda śliczna gwiazda disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami