Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-03-26T20:17:00+01:00 Magda Narożna wreszcie szczęśliwa?! Wielka tajemnica Pięknych i Młodych! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/magda-narozna-wreszcie-szczesliwa-wielka-tajemnica-pieknych-i-mlodych-1585218596.jpg
Reklama

Magda Narożna wreszcie szczęśliwa?! Wielka tajemnica Pięknych i Młodych!

Redakcja , 26 Marzec 2020  20:17
Magda Narożna wreszcie szczęśliwa?! Wielka tajemnica Pięknych i Młodych!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama

W Polsce chyba nie ma osoby która nie kojarzy przebojów Pięknych i Młodych.Zespół disco polo mocno namieszał w branży swoimi nietuzinkowymi przebojami

Reklama

Czy w 2020 roku to Piękni i Młodzi będą wiedli prym w świecie disco polo? Pierwsze miesiące nowego roku to wielka gratka dla fanów Pięknych i Młodych. Mimo sporych zawirowań i niejasności grupa wzięła się ostro do pracy. Czy znów wrócą na szczyt?

Zobacz również: Lider grupy Bayer Full oskarżony o oszustwo? Artysta opublikował oświadczenie!

W Polsce chyba nie ma osoby, która nie kojarzy przebojów Pięknych i Młodych. Zespół disco polo mocno namieszał w branży swoimi nietuzinkowymi przebojami. 

W połowie lutego Magda Narożna, Daniel Wilczewski oraz Daniel Biczak zrealizowali teledysk do piosenki pt. "Bez siebie". Piosenka dobrze została odebrana przez fanów disco polo. Ponad 2 miliony odtworzeń w serwisie YouTube to potwierdza.

pracujemy jednocześnie nad dwiema produkcjami. Musimy wynagrodzić wam naszą długą artystyczną ciszę Trzymajcie kciuki i czekajcie na efekty. Miłego dnia i moc buziaków

Na jednej produkcji zespół disco polo się nie zatrzymuje. Magda Narożna zdradziła, że gdy realizowali klip do piosenki pt. "Bez siebie" jednocześnie kręcili teledysk do drugiej piosenki.

Na tę chwile nie ma informacji na temat nowości. Sami zainteresowani nie zdradzają szczegółów. Jedno jest pewne, że nowa propozycja znów może mocno namieszać na rynku disco polo.

Czy nowość od Magdy Narożnej i chłopaków okaże się strzałem w dziesiątkę? Tego dowiemy się niebawem.

Zobacz również: Wielki przypływ gotówki?! Gwiazdor disco polo postawił na Amerykańskie samochody i rozpalone tancerki!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalista disco polo z towarzystwie ponętnych kobiet!
  2. Gwiazdorska para zdradziła płeć dziecka! Wokalista disco polo pęka z dumy.
  3. Gwiazda zespołu Top Girls odchyliła bluzkę i pokazała piękne ciało. Fani zauroczeni wokalistką disco polo!
  4. Nowa wersja uwielbianego kawałka disco polo już dostępna w sieci! 'Góraleczka' to nowy HIT?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej