Reklama


Reklama

Magda Narożna poszła do pracy! Gwiazda disco polo miała już dość jesiennej chandry!

2020-10-25T07:30:00+01:00 Magda Narożna poszła do pracy! Gwiazda disco polo miała już dość jesiennej chandry! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/sensacyjne-doniesienia-magda-narozna-poszla-do-pracy-1603447521.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

od rana jestem na nogach, jadę do pracy, z czego bardzo się cieszę - przyznała Magda Narożna wokalistka grupy Piękni i Młodzi

Reklama

Kolorowa sytuacja w branży disco polo, nieoczekiwanie przybrała szarych barw. Koronawirus wywrócił rynek pracy do góry nogami, a świat muzyki skazał na zamknięcie się, wraz ze swoją twórczością w domu. Nie wszyscy jednak tak łatwo dali się przykuć do domowej przestrzeni.

Zobacz również: Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!

Wielu artystów, chcąc ratować swoje życie zawodowe i portfele, przystąpiło do całkiem nowej pracy. Jedną z tak ambitnych osób jest Magda Narożna - znana i uwielbiana liderka grupy Piękni i Młodzi.

Gwiazda, mając dość jesiennych smutków i październikowej chandry, postanowiła pójść do pracy „Ja się bardzo cieszę, ponieważ od rana jestem na nogach, jadę do pracy, z czego bardzo się cieszę.

W końcu wpadłam w taki extra rytm, którego mi brakowało, bo ta jesienna chandra, to po prostu mnie zabijała”, rzuciła wokalistka  zespołu Piękni i Młodzi na swoim story.

Jak było widać na nagraniu Magda Narożna tryska energią i dobrym humorem. Mamy nadzieję, że ten nastrój już zawsze będzie towarzyszył wspaniałej artystce.

Zobacz również: Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.
  2. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!
  3. Wielki przełom w karierze gwiazd disco polo! Grupa Playboys chwali się znakomitym osiągnięciem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.