Reklama


Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w czułych objęciach ukochanego mężczyzny!

2018-10-31T20:55:00+01:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w czułych objęciach ukochanego mężczyzny! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-w-czulych-objeciach-ukochanego-mezczyzny-1541014626.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / Magdalena Narożna
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka disco polo nie kryje się z uczuciami do Dawida. Para tworzy wspaniały związek

Reklama

Popularność muzyki disco polo sprawiła, że internauci interesują się już nie tylko samą muzyką, ale również jej przedstawicielami, w których gronie znalazła się  m.in. Magda Narożna. Wokalista jednej z najpopularniejszych formacji disco polo & dance - Piękni i Młodzi, uważana jest za jedną z najbardziej charyzmatycznych, zarazem żywiołowych kobiet w show biznesie.

Zobacz również: Wokalistka disco polo zrzuciła stanik i odsłoniła piersi! To Jej odpowiedź na hejt i ataki w sieci! Gorące kadry!

Artystka nie tylko wzbudza zainteresowanie swoich fanów, ale również internatów na co dzień nie słuchających muzyki disco polo. Konta społecznościowe młodej przedstawicielki obserwuje wiele osób, a to dzięki temu, że Magda jest na nich aktywna. Oprócz własnych fotografii pojawiają się również te, z najbliższymi. 

Wokalistka disco polo nie szczędzi sobie również zdjęć z ukochanym mężczyzną. 

Artystka kilka lat temu wzięła ślub z Dawidem, z którym współtworzy wspólnie z przyjacielem Danielem zespół Piękni i Młodzi. Wokalistka ceni sobie relacje z rodziną, co często podkreśla w rozmowach z naszą ekipą. Obecnie grupa pracuje nad wydaniem nowej produkcji. Mimo to, małżonkowie znajdują czas dla siebie i swojej córki - Gabi. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna gwiazda disco polo w ciąży? Na zdjęciach pokazała odstający brzuszek!
  2. Nowość disco polo od znanego zespołu już puka do internetowych drzwi. Fani Daj to Głośniej mogą usłyszeć kawałek...!
  3. Wokalistka disco polo ślepo zakochana?! Do sieci trafiła jej najnowsza produkcja!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.