Reklama
Polecamy


Reklama

Magda i Dawid są gotowi na kolejne dziecko? Rodzina Narożnych się powiększy?

2017-08-09T19:47:00+02:00 Magda i Dawid są gotowi na kolejne dziecko? Rodzina Narożnych się powiększy? https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/08/magda-i-dawid-piekni-i-mlodzi-zostana-ponownie-rodzicami-1502129930.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Życie gwiazd

"Gabi bardzo chciałaby mieć rodzeństwo i teraz częściej o to pyta – wyznaje Magdalena Narożna. Czy to oznacza, że wkrótce ich rodzina się powiększy?

Reklama

Gabrysia uwielbia spotkania z Frankiem. Nazywa go swoim bratem  – mówi Magdalena Narożna. Równie chętnie jeździ do siostrzyczki, jak mówi o Hani Jakuba Urbańskiego z Playboys, który przyjaźni się z Narożnymi.

A co na to Magda?  - otóż jak donosi tygodnik "Na żywo" Odkąd jej bliscy przyjaciele zostali ojcami, sprawdza się jako ciocia.

"Chciałabym aby nasza córunia miała rodzeństwo, ale o tym będziemy jeszcze myśleli. Mamy czas. Teraz naszymi dzieciaczkami jesteście Wy. Nasza wspaniała publika na którą zawsze możemy liczyć.” - zdradziła nam już na początku roku Magdalena Narożna (więcej tutaj)

Pytana o to, czy te spotkania budzą w niej instynkt macierzyński, znacząco się uśmiecha. – Gabi bardzo chciałaby mieć rodzeństwo i teraz częściej o to pyta – wyznaje. – Niestety, mamy pracę taką jaką mamy. Powiedziałam sobie, że zdecyduję się na maleństwo wtedy, gdy sama będę mogła mu się oddać. Nie chciałabym kolejnego dziecka oddać w ręce innych. Urodzić to nie sztuka, sztuką jest wychować – podkreśla w "Na  żywo"

Gabi przyszła na świat 7 lat temu, a niedługo później kariera formacji nabrała tempa. Dzięki pomocy dziadków Magda i jej mąż Dawid dzielnie łączą obowiązki rodzicielskie z pracą. 

Jak widać, idzie im to śpiewająco! 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  2. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  3. Helena Vondrackova u boku Marcina Millera! Gwiazdor disco polo zaśpiewał z artystką jej wielki przebój!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.