2015-02-27T17:00:00+01:00 Maciej Bochniak, reżyser filmu Disco Polo w Dzień Dobry TVN Maciej Bochniak, to nazwisko za sprawą filmu Disco Polo jest na językach dosłownie wszystkich. Zwolennicy, czy przeciwnicy – to na dobrą sprawę nie ma znaczenia. Wszak z per https://disco-polo.info/uploads/news/2015/02/maciej-bochniak-rezyser-filmu-disco-polo.jpg Disco-Polo.info

Maciej Bochniak, reżyser filmu Disco Polo w Dzień Dobry TVN


Maciej Bochniak, to nazwisko za sprawą filmu Disco Polo jest na językach dosłownie wszystkich. Zwolennicy, czy przeciwnicy – to na dobrą sprawę nie ma znaczenia. Wszak z perspektywy czasu, ujęty wątek zjawiska gatunku muzycznego disco polo w ekran...

Autor: Adam Begier, 27 Luty 2015  17:00
Źródło zdjęć:
Maciej Bochniak, reżyser filmu Disco Polo w Dzień Dobry TVN
Wybrane dla Ciebie:
 1. Debiutancki album Iness "Oczy Migdałowe" dostępny! Jak kupić płytę?
 2. Jest ikoną góralskiego disco polo?! Kordian zaskakuje nowym singlem "Jesteś jak wiosna"!
 3. Nie uwierzysz, jak gwiazdy disco polo Top Girls wyglądały na koncercie! JEST MEGA gorąco!

Maciej Bochniak, to nazwisko za sprawą filmu Disco Polo jest na językach dosłownie wszystkich. Zwolennicy, czy przeciwnicy – to na dobrą sprawę nie ma znaczenia. Wszak z perspektywy czasu, ujęty wątek zjawiska gatunku muzycznego disco polo w ekranizacji łączyć będzie wszystkich Polaków.

 

Dlaczego? To my tworzymy zarysowane karty historii związane z tą muzyką. Tworzymy je w dalszym ciągu bywając na koncertach i  kupując płyty. Dalej idąc, wyśmiewając disco polowców oraz ostentacyjnie głosząc sprzeczne sugestie, jakoby muzyka łatwa, lekka i przyjemna była poniżej krytyki. Zdanie społeczeństwa jest o tyle ważne, że w ogóle istnieje.

 

Ktoś w końcu zechciał się pokłonić w stronę wykonawców i wskazać, że mimo lekkości płynącej z większości utworów, ta muzyka w duszy nam gra. Przykład ten stanowi reżyser filmu – Maciej Bochniak, który nie bał się poruszyć tak kontrowersyjnego tematu. Zatrudnił śmietankę polskich aktorów, która również sprostała wyzwaniu. Wszyscy fani nurtu oraz zainteresowani produkcją muszą koniecznie ją obejrzeć!

 

Zapraszamy także do zapoznania się z materiałem przygotowanym przez program Dzień Dobry TVN, a w nim wywiad z Maciejem Bochniakiem oraz relacja z Warsaw Disco&Dance Show i krótkie wywiady z Marcinem Millerem, Andrzejem Jabłońskim (Boys), Andrzejem Marcysiak (Andre), Dariuszem Szczepańskim, Arkadiuszem Spocińskim (Cliver), Michałem Jeleń, Jarosławem Grzesistą (Long&Junior), Magdaleną i Dawidem Narożny (Piękni i Młodzi)

 

Zobacz materiał i krótki wywiad przygotowany przez Dzień Dobry TVN.

 

Boys – Wolność

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Koncert zespołu Mejk w klubie Scorpio Wnory Wiechy już dziś 13 kwietnia!
 2. Gwiazdor disco polo Andre rozkręcił niesamowitą imprezę urodzinową Karoliny! Inni mogą Jej zazdrościć? Niesamowite Show!
 3. Fani GO kochają! Andre zaskakuje nową balladą pt. "Cały Twój". Utwór stworzył na prośby fanów! Jak wyszło?!
 4. Iness przebija legendy disco polo! To najpopularniejsza kobieta w branży?
 5. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
 6. Niezapomniany wieczór w Piotrkowie! Skolim robi show, jakiego jeszcze nie było!
 7. Charytatywna Gala Disco Polo w Mirczu! Kto zagra 3 maja?
 8. Zenek Martyniuk zarabia miliony?! W co inwestuje król Disco Polo? Jego żona kocha torebki!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie