Reklama
Polecamy


Reklama

Luka Rosi otoczony karabinami! To może być najlepszy klip disco polo tego roku!

2020-07-13T15:33:00+02:00 Luka Rosi otoczony karabinami! To może być najlepszy klip disco polo tego roku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/luka-rosi-otoczony-karabinami-to-moze-byc-najlepszy-klip-tego-roku-1594498211.png

Reklama


Źródła zdjęć: Iza Tołwińska
Reklama


Zapowiedź

Wokalista nie zawodzi - tym razem do swojego teledysku zaprosił postacie, które znamy z hollywoodzkiego serialu

Reklama

Młodzi, utalentowani, z pomysłem na swoją twórczość - to możemy powiedzieć o wokalistach/zespołach, które debiutowały niedawno, a bardzo szybko skradły serca wielbicieli gatunku disco polo. Ten Artysta należy do tego grona. Jego twórczość dojrzewała u boku legendy gatunku!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo szykują duet roku?! Znamy skrywane plany popularnych zespołów!

Kiedy wielcy Artyści dostrzegają talenty w młodych adeptach disco polo, mogą bardzo dużo zdziałać. Tak było w przypadku Luka Rosiego, który od początku działalności działał z oparciem Marcina Millera, lidera formacji Boys. To wsparcie okazało się strzałem w dziesiątkę - utalentowany wokalista wyrósł na prawdziwego rekina disco, choć należy też do najskromniejszych wokalistów muzyki tanecznej.

Luka Rosi opublikował w sieci zapowiedź swojego nowego teledysku. To krótkie wideo bardzo dużo mówi o samym klimacie utworu. Piosenka o nazwie "Ti amo" ujrzy światło dzienne już 16.07.2020. W zapowiedzi możemy ujrzeć postacie znane z popularnego serialu "Dom z papieru", broń, szybki samochód oraz przepiękną kobietę, z którą Luka Rosi wymienia pocałunek! To będzie prawdziwy sztos!

Zapowiedź do obejrzenia poniżej - co sądzicie o tym trailerze nowości od Luka Rosiego?

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w roli kury domowej? Gwiazda mówi o tym wprost!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Drastyczne sceny pod klubem disco polo! Doszło do brutalnego pobicia! Video
  2. Gorąca nowość podbija serca fanów disco polo! Ten duet to prawdziwa petarda!
  3. Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.