Reklama


Reklama

Łączy ich coraz więcej - Agnieszka (Exaited) i Maciej Smoliński (Polo TV)

2018-10-18T20:20:00+02:00 Łączy ich coraz więcej - Agnieszka (Exaited) i Maciej Smoliński (Polo TV) https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/laczy-ich-coraz-wiecej-agnieszka-exaited-i-maciej-smolinski-polo-tv-1539263802.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Oni znowu to zrobili!

Reklama

Za kulisami imprez często można ich było zobaczyć pogrążonych w rozmowie. Wpatrzeni w siebie rozmawiali ze sobą szeptem. O tym, że Agnieszka Drewnicka z Exaited i popularny prezenter Polo TV Maciej Smoliński szykują jakąś niespodziankę, mówiło się w świecie disco polo od tygodni. Ale oni wymownie milczeli. Dziś już wiadomo, że po raz kolejny postanowili zaskoczyć swoich fanów. Już raz w 2015 r. niespodziewanie dla wszystkich wystąpili w duecie z utworem „Zakochaj się we mnie”. Już za kilkanaście dni zaprezentują swoje kolejne dzieło – piosenkę „Moje serce”.

Zobacz również: Przepiękne kobiety, gorące kadry i cudowne krajobrazy - to wszystko w nowość disco polo od Kordiana!

Teraz czuł się pewniej 

Promocja utworu zaczyna się od trasy koncertowej Festiwal Disco Polo po Stanach Zjednoczonych. Pierwszy raz numer będzie wykonany 19 października w Nowym Jorku i New Jersey – zdradza w rozmowie z nami Maciej. Jak przyznaje, cieszy się, że znów pracuje z Agnieszką i Tomkiem Sidorukiem. – Mamy takie samo poczucie estetyki i wrażliwość. Dajemy z siebie wszystko i zwracamy uwagę na detale – tłumaczy. W podobnym tonie wypowiada się wokalistka Exaited: „Praca z Maćkiem to dla mnie szczególne wyróżnienie i dowód jego zaufania”. Chcąc jak najlepiej wywiązać się z zadania, prezenter brał udział w zajęciach w Szkole Śpiewu i Emisji Głosu Konador w Warszawie, gdzie pracował nad sobą i swoim śpiewem. Dzięki temu, a także doświadczeniu zdobytemu podczas pracy nad pierwszym utworem, czuł się w studiu pewniej. Jak się dowiadujemy, przyjaciele polecieli do USA już 15 października, aby przed trasą nagrać klip do piosenki. – Opowiada ona o pragnieniu miłości wyrażonej w bardzo delikatny sposób. Zachęca do tańca już przy pierwszych dźwiękach – zapowiada Agnieszka.– Premierę planujemy na listopad. Jestem szczęśliwy, że przekażemy kawałek naszej przyjaźni publiczności – dodaje Maciej.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny zaskoczony w łóżku! Joanna uszczęśliwiła gwiazdora disco polo!
  2. Gwiazdor disco polo oficjalnie potwierdził dobrą wiadomość dla fanów!
  3. Hit legendy disco polo - Zenona Martyniuk w unikalnej odsłonie! Ciarki zagwarantowane!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.