Reklama
Polecamy


Reklama

Kup wyjątkowy, sportowy samochód gwiazdy disco polo!

2019-02-05T13:00:00+01:00 Kup wyjątkowy, sportowy samochód gwiazdy disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/kup-wyjatkowy-sportowy-samochod-gwiazdy-disco-polo-1549299309.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Niecodzienny samochód wokalistki disco polo jest do kupienia!

Reklama

Artyści, którzy na co dzień zajmują się muzyką disco polo nie narzekają na zarobki. Większość z popularnych zespołów gra wystarczająco dużo koncertów, aby pozwolić sobie na dobry, sprawdzony wóz, czy piękny dom. Jednak co jakiś czas trzeba w życiu coś zmienić. Radek Liszewski - lider zespołu Weekend postanowił się rozstać ze swoją czarną bestią.

Zobacz również: Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!

Na popularnym serwisie aukcyjnym pojawiło się ogłoszenie sprzedaży Chevrolet Corvette C6 z charakterystyczną rejestracją "B7 Radek". To wyjątkowy samochód, który rzadko można zobaczyć na polskich drogach. W ogłoszeniu samochód jest wyceniony na 189 tysięcy złotych.

Co ciekawe to nie pierwszy raz gdy samochód Radka Liszewskiego - wokalisty disco polo jest do kupienia. Trzy lata temu to samo auto było do kupienia, jednak nie został sprzedany.

Skusicie się na furkę od gwiazdy muzyki disco polo?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  2. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  3. Śliczna wokalistka disco polo wypoczywa na Sardynii! Gwiazda TOP GIRLS kusi gorącymi zdjęciami!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.