Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-12-15T15:51:00+01:00 Kultowa formacja Classic w przeboju Zenka Martyniuka (Akcent)! To wykonanie brzmi bosko! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/kultowa-formacja-classic-w-przeboju-zenka-martyniuka-akcent-1576273542.jpg
Reklama

Kultowa formacja Classic w przeboju Zenka Martyniuka (Akcent)! To wykonanie brzmi bosko!

Redakcja , 15 Grudzień 2019  15:51
Kultowa formacja Classic w przeboju Zenka Martyniuka (Akcent)! To wykonanie brzmi bosko!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/discoclassic
Reklama

To wielki zaszczyt móc uczestniczyć w tak znaczącym wydarzeniu. Kultowy zespół disco polo Classic wykonał utwór Zenka Martyniuka

Reklama

Zenek Martyniuk świętował swoje 30 lat na scenie. „Za zdrowie pań, za zdrowie. Szampana pijmy aż do dna panowie”. Ten cytat moglibyśmy zadedykować właśnie jemu. Niech nam żyje król disco polo nawet i 100 lat. Swoją obecnością podczas imprezy zaszczycił między innymi zespół Classic

Zobacz również: Córka znanego wokalisty disco polo nagrała wyjątkowy utwór! Nagranie podbija sieć!

Jedno z huczniejszych wydarzeń w świecie disco polo dotyczy w tym roku samego Zenka Martyniuka. Przy benefisie króla, inne imprezy bledną. Życie to są chwile, trzeba żyć na sto procent bo jak widać, czas leci tak szybko, że nim zdążymy się spostrzec, będziemy na półmetku. Niedawno Zenek Martyniuk świętował swoje 30 lat kariery na scenie. Szmat czasu, a minęło jakby to było wczoraj. Wydarzenie sprawiło, że sala koncertowa Opery i Filharmonii Podlaskiej pękała w szwach.

Benefis Zenka Martyniuka został poprowadzony przez Małgorzatę Tomaszewską i Rafała Brzozowskiego. Całość będziemy mogli zobaczyć już niebawem na wielkim ekranie. Uroczystość zostanie wyemitowana w telewizji TVP2 w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Zenek Martyniuk świętował trzydziestolecie swojej kariery muzycznej w gronie najbliższych i przyjaciół z branży.

Wśród nich pojawił się między innymi zespół Classic, który specjalnie dla króla disco polo zaśpiewał piosenkę pod tytułem „Czemu jesteś taka”. Przybyli goście nie kryli zadowolenie z udziału w tak wielkim wydarzeniu dla branży disco polo. To wielki zaszczyt móc uczestniczyć w tak znaczącym wydarzeniu.

Takie eventy pokazują, że artyści ze świata muzyki tanecznej dogadują się nie tylko na scenie, ale i prywatnie mają dobre relacje. Tak jest w przypadku Zenka oraz grupy Classic. Kto już czeka na emisje w TVP2?

Zobacz również: To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo zainspirowały się postacią fikcyjną! To będzie najlepszy projekt w historii muzyki?!
  2. Trud Zenka Martyniuka został doceniony! Król disco polo może świętować wielki sukces!
  3. Artystka disco polo odkrywa przed fanami swoje talenty! Internauci pod wielkim wrażeniem!
  4. To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej