2023-10-30T14:45:00+01:00 Kuba Urbański z Playboys pokazał swoją grę na pianinie! Burzy mit o disco polo! | VIDEO Kuba Urbański z Playboys zaskakuje umiejętnościami na pianinie, burząc stereotypy disco polo. Zobacz jego mistrzowski popis! https://disco-polo.info/uploads/news/kuba-urbanski-z-playboys-pokazal-swoja-gre-na-pianinie-burzy-mit-o-disco-polo-videopng.png Disco-Polo.info

Kuba Urbański z Playboys pokazał swoją grę na pianinie! Burzy mit o disco polo! | VIDEO


Kuba Urbański z Playboys zaskakuje umiejętnościami na pianinie, burząc stereotypy disco polo. Zobacz jego mistrzowski popis!

Autor: Adam Begier, 30 Październik 2023  14:45
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Kuba Urbański z Playboys pokazał swoją grę na pianinie! Burzy mit o disco polo! | VIDEO
Wybrane dla Ciebie:
 1. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!
 2. Majówka w rytmie disco polo: Loverboy szykuje muzyczną niespodziankę
 3. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!

  Kuba Urbański, znany szerokiej publiczności jako wokalista i lider grupy Playboys, ostatnio zaskoczył wszystkich swoją umiejętnością gry na pianinie. Artysta, który przez wielu kojarzony jest przede wszystkim z energetycznym disco polo, postanowił pokazać, że w muzyce nie ma granic, a stereotypy? Cóż, te są po to, by je burzyć!

  Kuba Urbański vs. stereotypy muzyczne o disco polo

  Jedno z ostatnich wystąpień Kuby Urbańskiego było czymś więcej niż kolejnym koncertem disco polo. Artysta zasiadł przy pianinie i dał prawdziwie mistrzowski popis. Co ciekawe, nie była to zaplanowana część występu. "Zupełny spontan" - jak sam mówił wokalista.

  W środowisku disco polo, ale nie tylko, krąży wiele stereotypów. Jednym z nich jest przekonanie, że artyści tego gatunku nie posiadają głębszych umiejętności muzycznych. Kuba postanowił ten mit obalić. "Mówią, że disco Polowcy nie umieją grać, więc chcę trochę przełamać ten stereotyp i nie warto wszystkich podciągać pod jedną nutę" - dodał Urbański.

  Reakcje na występ Kuby

  Nagranie z występu artysty szybko zyskało popularność w sieci. Fani oraz osoby, które wcześniej nie miały styczności z twórczością Playboys, były pod wrażeniem talentu wokalisty. Wielu z nich wyraziło nadzieję na to, że Kuba podzieli się z nimi kolejnymi muzycznymi niespodziankami w przyszłości.

  Nie da się ukryć, że takie działania artystów mają duże znaczenie dla całego środowiska muzycznego. Kuba Urbański, poprzez swoją grę na pianinie, pokazał, że warto być otwartym na różne muzyczne doświadczenia i nie oceniać książki po okładce.

  Muzyka disco polo, choć przez wielu kojarzona jest z prostotą i jednorodnością, skrywa w sobie wiele talentów. Kuba Urbański jest tego najlepszym dowodem. Jego spontaniczny występ na pianinie stał się viralem i pozwolił wielu ludziom spojrzeć na disco polo z innej perspektywy. Oby więcej takich niespodzianek w przyszłości!


  PLAYBOYS - Król

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Kryzys w TVP! Czy to koniec uwielbianego programu "Jaka to melodia? Te dane są przerażające!
  2. SZOK! Płyta znanej wokalistki disco polo Iness wyprzedana?! To najlepsza artystka disco?
  3. Mega premiera: Vivat - Kiedy czuję 2024! Cała Polska pamięta ten hicior!
  4. Andre gwiazdą urodzin! Tak popularny gwiazdor disco polo skradł SHOW!
  5. Mega Premiera: Skolim i Cleo - w produkcji "Dziewczyno piękna" To najlepszy duet w historii?! Zobacz NOWOŚĆ
  6. Przełom w Muzyce! Mig i Kizo zmieniają reguły gry z nowym hitem "Co Ty mi dasz". To NOWA ERA disco polo?!
  7. Skalar US zaskakuje premierą "Każda Noc"! Irek Perkowski podbije tą nowością listy przebojów?!
  8. Magda Niewińska zachwyca nową wersją kultowego hitu "Chcę wyjechać na wieś"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie