2021-06-21T12:30:00+02:00 Kuba Urbański - Playboys zaprosił fankę na obiad! Gwiazdor disco polo wziął udział w niezwykłej akcji! https://disco-polo.info/uploads/news/kuba-urbanski---playboys-zaprosil-fanke-na-obiad-gwiazdor-disco-polo-wzial-udzial-w-niezwyklej-akcjijpg.jpg

Kuba Urbański - Playboys zaprosił fankę na obiad! Gwiazdor disco polo wziął udział w niezwykłej akcji!

Redakcja , 21 Czerwiec 2021  12:30
Kuba Urbański - Playboys zaprosił fankę na obiad! Gwiazdor disco polo wziął udział w niezwykłej akcji!
Źródło zdjęć: instagram.com/kubaplayboys/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Największą kwotę za obiad wylicytowała Ola, która jest wielką fanką popularnego artysty, i to właśnie ona mogła cieszyć się wspólnymi chwilami ze swoim idolem

Reklama

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się niezwykła licytacja, w której stawką był obiad z niezwykle popularnym gwiazdorem disco polo!

Zobacz również: Już dziś gwiazdy disco polo oraz muzyki cygańskiej w Płocki na Wakacyjnej Trasie Dwójki! Lista wykonawców, transmisja live!

OBIAD Z GWIAZDOREM DISCO POLO 

Kuba Urbański z zespołu Playboys, to człowiek o ogromnym sercu. Wokalista disco polo zawsze z wielkim zapałem podchodzi do każdej akcji charytatywnej, która na celu ma niesienie pomocy osobom potrzebującym!

Playboys to uwielbiany zespół disco polo, którego każdy nowy utwór błyskawicznie staje się wielkim hitem. Wokalista opracował tajemną recepturę, która sprawiła, że jego kawałki osiągają milionowe wyświetlenia na YouTube. 

Reklama

TO BYŁA NIEZWYKŁA AUKCJA 

Kuba Urbański po raz kolejny zachwycił swoich fanów! Gwiazdor disco polo regularnie wspiera wszelkie akcje charytatywne, które mogą uratować komuś życie. Wokalista niedawno ogłosił w sieci niesamowitą wiadomość! Tego nikt się nie spodziewał!

Wielu fanów disco polo marzy o spotkaniu ze swoim idolem oko w oko. Niektórzy z nich chcieliby nawet zjeść obiad w towarzystwie ukochanego idola, jednak nie zawsze jest to takie proste! Okazuje się jednak, że nie niemożliwe!

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się niezwykła licytacja, w której stawką był obiad z Kubą, wokalistą grupy Playboys! Dochód z niej przeznaczony był dla grupy “Widzialna Ręka”, która zajmuje się udzielaniem pomocy osobom potrzebującym. Okazało się, że aukcja cieszyła się sporym powodzeniem, ale zwycięzca mógł być tylko jeden!

Reklama

LICYTACJĘ WYGRAŁA FANKA KUBY URBAŃSKIEGO I ZESPOŁU PLAYBOYS

Największą kwotę za obiad wylicytowała Ola, która jest wielką fanką popularnego artysty, i to właśnie ona mogła cieszyć się wspólnymi chwilami ze swoim idolem! Kuba oczywiście opublikował w sieci zdjęcie ze spotkania. Jak widać, obojgu humory dopisywały!

Brawo Kuba! Artysta kolejny raz pokazał, że artyści disco polo, to ludzie o złotych sercach!

Zobacz również: Weselna premiera w świecie disco polo! Prześliczna Monika Chwajoł porywa do zabawy!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PLAYBOYS - Pokochaj Mnie
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo zaręczyła się w Parku Disneyland w Paryżu! Zobaczcie pierścionek, jest Piękny!
  2. Święto muzyki cygańskiej i disco polo?! Wakacyjna Trasa Dwójki połączyła się z popularnym Festiwalem Kultury Romskiej!
  3. Wielki hit Marcina Millera BOYS w akustycznej wersji! Gwiazdor disco polo zaskoczył swoich fanów tym wykonaniem!
  4. Prawdziwa muzyczna bomba od zespołu Bagno! Wersja piano nowego hitu disco polo podbija internet!
  5. Wielka premiera?! Grupa disco polo Weź nie Pytaj nagrała nowość w duecie ze Sławomirem! Zobaczcie gorący materiał!
  6. Opadną Wam szczęki! Uwielbiana wokalistka disco polo zachwyciła stylizacją! Gwiazda podkreśliła swoje piękne ciało!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami