Reklama


Reklama

Kryształowa rocznica ślubu gwiazdy disco polo!

2018-10-31T15:30:00+01:00 Kryształowa rocznica ślubu gwiazdy disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/krysztalowa-rocznica-slubu-gwiazdy-disco-polo-1540287968.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

"Zrobiliśmy sobie prezent z okazji 15., czyli kryształowej rocznicy ślubu"

Reklama

Artystę disco polo zawsze wspiera grono fanów oraz rodzina - żona, dzieci. Wokalistka, który na swoim koncie ma takiej przeboje jak "Sąsiadka", czy "Brak mi Ciebie, tęsknie" - Marcin Siegieńczuk wraz z rodziną tworzy niesamowity team. Ostatnio mieli doskonałą, aby umocnić swój związek z żoną Dominiką.

– Zrobiliśmy sobie prezent z okazji 15., czyli kryształowej rocznicy ślubu. Zawsze chcieliśmy z Dominiką zobaczyć kolumbijskiego artystę Malumę i udało się – mówi nam Marcin Siegieńczuk.

Zobacz również: Ta melodia zamiesza w branży disco polo?! Gesek w premierowej produkcji "Jesteś moim skarbem"!

W Amsterdamie byli już z żoną trzy lata temu i wtedy dość dokładnie zwiedzili miasto. – Tym razem aura była bardzo deszczowa, więc skupiliśmy się na wrażeniach koncertowych. Staliśmy pod samą sceną, zatem dźwięki wydobywające się z głośników czuliśmy niesamowicie. Każda taka podróż odkrywa nas, jako parę, na nowo – wyznaje.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowe szaty króla disco polo! Zenek Martyniuk w towarzystwie znanego projektanta! Wygląda znakomicie!
  2. Wokalista disco polo w kwiecistym garniturze! Stylizacja robi piorunujące wrażenie!
  3. Psychofan oferuje nagie zdjęcia wokalistki disco polo, które nigdy nie powstały! Angelika Żmijewska (Top Girls) apeluje do internautów o pomoc!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.