Reklama


Reklama

Krystian Pudzianowski w produkcji disco polo! "Weź to ogarnij" nowym przebojem Pudzian Band?! VIDEO

2019-03-21T10:30:00+01:00 Krystian Pudzianowski w produkcji disco polo! "Weź to ogarnij" nowym przebojem Pudzian Band?! VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/krystian-pudzianowski-w-produkcji-disco-polo-wez-to-ogarnij-nowym-przebojem-pudzian-band-video-1553092946.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook.com/PudzianBand/
Reklama


Premiera

Za realizację najnowszego teledysku Pudzian Band pt. "Weź to ogarnij" odpowiada znana już w branży ekipa Faster Media

Reklama

Piękne kobiety, szybkie samochody i adrenalina! Pudzian Band po kilku miesiącach od ostatniej premiery udostępnił swoim fanom kolejną nowość. Jest nią produkcja pt. "Weź to ogarnij", za której realizację odpowiada ekipa Faster Media. Czym tym razem zaskoczył artysta disco polo? 

Zobacz również: Wokalistka disco polo zrzuciła stanik i odsłoniła piersi! To Jej odpowiedź na hejt i ataki w sieci! Gorące kadry!

PIĘKNE MODELKI W TELEDYSKU DISCO POLO! 

Pudzian Band w swoich produkcjach zwraca szczególną uwagę na detale. Unika powielania utartych schematów próbując tworzyć coś innego. Tym razem również nie brakowało mu kreatywności. W najnowszej produkcji grupy disco polo oprócz zespołu wystąpiły znane modelki. 

"to jest profesjonalista, jeśli chodzi o Krystiana to zazwyczaj jego wymagania są bardzo jasne przedstawione przed samymi zdjęciami, łatwiej się pracuje po prostu - przyznał w rozmowie z Marcinem Kotyńskim (Disco Polo Music) operator kamery, który wspólnie z grupą Pudzian Band chciał przygotować ekskluzywną produkcję. 

Grupa wraz z nową produkcją udostępniała konkurs, którego szczegóły znajdziecie na fanpage'u zespołu Pudzian Band 

Zobacz również: Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo ślepo zakochana?! Do sieci trafiła jej najnowsza produkcja!
  2. Wokalistka disco polo zachwyca urodą i figurą! Zobaczcie gorące FOTO Justyny z Top Girls!
  3. Piosenka disco polo podbija polskiego YouTube’a?! To ogromny sukces znanego i przystojnego wokalisty!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.