Reklama


Reklama

Koronawirus w Polsce! Gwiazdy disco polo narażone na milionowe straty?!

2020-03-09T20:45:00+01:00 Koronawirus w Polsce! Gwiazdy disco polo narażone na milionowe straty?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/koronawirus-w-polsce-gwiazdy-disco-polo-narazone-na-milionowe-straty-1583777605.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Główny Inspektorat Sanitarny wydał swoją rekomendację, jeśli chodzi o imprezy masowe w naszym kraju

Reklama

Czy koncerty disco polo zostaną odwołane? To może być najgorszy sezon koncertowy nie tylko dla artystów disco polo. Główny Inspektorat Sanitarny wydał swoją rekomendację, jeśli chodzi o imprezy masowe w naszym kraju.

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!

Koronawirus od kilku dni jest już w Polsce. Obecny jest również we wszystkich krajach w Unii Europejskiej. Wiele krajów decyduje się na odwoływanie imprez masowych takich jak koncerty, czy spotkania piłkarskie. Wprowadza się ograniczenia, jeśli chodzi o kibiców podczas skoków narciarskich.

Główny Inspektorat Sanitarny zaleca, aby odwoływać imprezy masowe, czyli takie gdzie potencjalnie może się pojawić więcej niż 1000 osób. Na większości imprez z muzyką disco polo pojawia się o wiele więcej osób.

To spory problem dla organizatorów jak i samych zespołów disco polo. Decyzja, jeśli chodzi o odwoływanie takich wydarzeń należy do wojewodów oraz samych organizatorów. Z pewnością brak koncertów spowoduje spore straty finansowe. 

"Główny Inspektor Sanitarny rekomenduje unikanie uczestnictwa w imprezach masowych oraz zaniechanie podróży, zwłaszcza do krajów o wysokim ryzyku zakażenia się koronawirusem" - czytamy w komunikacie GIS.

Zobacz również: Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!
  2. To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!
  3. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.