Reklama
Polecamy


Reklama

Koronawirus w Polsce! Gwiazdy disco polo narażone na milionowe straty?!

2020-03-09T20:45:00+01:00 Koronawirus w Polsce! Gwiazdy disco polo narażone na milionowe straty?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/koronawirus-w-polsce-gwiazdy-disco-polo-narazone-na-milionowe-straty-1583777605.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Główny Inspektorat Sanitarny wydał swoją rekomendację, jeśli chodzi o imprezy masowe w naszym kraju

Reklama

Czy koncerty disco polo zostaną odwołane? To może być najgorszy sezon koncertowy nie tylko dla artystów disco polo. Główny Inspektorat Sanitarny wydał swoją rekomendację, jeśli chodzi o imprezy masowe w naszym kraju.

Zobacz również: Cudowna premiera od przepięknej wokalistki - Iness zaskakuje swoich fanów

Koronawirus od kilku dni jest już w Polsce. Obecny jest również we wszystkich krajach w Unii Europejskiej. Wiele krajów decyduje się na odwoływanie imprez masowych takich jak koncerty, czy spotkania piłkarskie. Wprowadza się ograniczenia, jeśli chodzi o kibiców podczas skoków narciarskich.

Główny Inspektorat Sanitarny zaleca, aby odwoływać imprezy masowe, czyli takie gdzie potencjalnie może się pojawić więcej niż 1000 osób. Na większości imprez z muzyką disco polo pojawia się o wiele więcej osób.

To spory problem dla organizatorów jak i samych zespołów disco polo. Decyzja, jeśli chodzi o odwoływanie takich wydarzeń należy do wojewodów oraz samych organizatorów. Z pewnością brak koncertów spowoduje spore straty finansowe. 

"Główny Inspektor Sanitarny rekomenduje unikanie uczestnictwa w imprezach masowych oraz zaniechanie podróży, zwłaszcza do krajów o wysokim ryzyku zakażenia się koronawirusem" - czytamy w komunikacie GIS.

Zobacz również: Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piosenka disco polo z potencjałem na weselny szlagier podbija sieć. Sprawdźcie koniecznie!
  2. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!
  3. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.