2020-11-11T17:13:00+01:00 Korek od szampana się nie zamyka! Popularny zespół disco polo Top Girls odnotowuje wielki sukces. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/korek-od-szampana-sie-nie-zamyka-zespol-disco-polo-odnotowuje-kolejny-sukces-1605097911.jpg

Korek od szampana się nie zamyka! Popularny zespół disco polo Top Girls odnotowuje wielki sukces.

Redakcja , 11 Listopad 2020  17:13
Korek od szampana się nie zamyka! Popularny zespół disco polo Top Girls odnotowuje wielki sukces.
Źródło zdjęć: .facebook.com/ZespolTopGirls

Top Girls, to najbardziej popularne żeńskie trio w branży disco polo, a informacje o takich rezultatach, stawiają mocny wykrzyknik na tej tezie


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W branży disco polo, są zespoły które non stop mogą świętować najbardziej spektakularne sukcesy. Jednymi z wymiernych liczb dla popularności formacji i jej produkcji, są te wyświetlane pod filmami udostępnianymi w serwisie YouTube.

Zobacz również: Marcin Siegieńczuk włączył się w szczytną akcję! Gwiazdor disco polo zbiera pluszaki dla dzieci służb strzegących polskich granic!

Wiele zespołów z tanecznego świata, weszło w milionowy wymiar w tym aspekcie. Topowe gwiazdy, po każdej publikacji, prędzej czy później ogłaszają pierwszy milion wyświetleń. Kolejne są tylko kwestią czasu.

I dokładnie tak jest w przypadku znanej i uwielbianej formacji Top Girls, którą tworzą trzy piękne wokalistki - Angelika, Justyna i Paula. Każda produkcja od tej utalentowanej trójki, to strzał prosto w serce fanów.

Formacja poinformowała o wielkim sukcesie utworu pt. „Nie jestem taka”. YouTube’owy licznik, pod tą publikacją wybił już 35 milionów odtworzeń. Ten imponujący wynik, świadczy o wciąż rosnącej popularności grupy i ich muzycznych propozycji. Top Girls, to najbardziej popularne żeńskie trio w branży disco polo, a informacje o takich rezultatach, stawiają mocny wykrzyknik na tej tezie.

Ile razy słuchaliście piosenki „Nie jestem taka”?

Zobacz również: Pawła Dudka Czadoman porównany do Markowskiego, Cugowskiego i Riedla! Gwiazdor disco polo zaskoczył premierą 'Ratuj mnie'

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. NOWOŚĆ disco polo stanie się polskim Last Christmas?! Znany zespół wydał właśnie świąteczną piosenkę! Jak brzmi?!
  2. Deszcz nagród dla uwielbianego gwiazdora disco polo! Loverboy może otwierać szampana!
  3. Olśniewająca stylizacja gwiazdy disco polo! Fanki pytają gdzie można ją kupić! Odpowiedź Gosi Camasutra szokuje!
  4. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!
  5. Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!
  6. Rewelacyjna premiera zespołu disco polo Topky! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz zdeklasują tym konkurencję?!
  7. Boginie disco polo?! Dwie urocze wokalistki Angelika - Topky oraz Małgosia Camasutra zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!
  8. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami