2023-10-19T21:00:00+02:00 Koniec "Polskich biesiad" w Telewizji Polskiej? Czy muzyczne programy tracą swoją magię? "Koniec ery 'Polskich biesiad' w TVP. Zmiany w ramówce telewizyjnej i nadejście 'Rytmów Dwójki'. Czy nowy program podbije serca widzów?" https://disco-polo.info/uploads/news/koniec-polskich-biesiad-w-telewizji-polskiej-czy-muzyczne-programy-traca-swoja-magiejpg.jpg Disco-Polo.info

Koniec "Polskich biesiad" w Telewizji Polskiej? Czy muzyczne programy tracą swoją magię?


"Koniec ery 'Polskich biesiad' w TVP. Zmiany w ramówce telewizyjnej i nadejście 'Rytmów Dwójki'. Czy nowy program podbije serca widzów?"

Autor: Adam Begier, 19 Październik 2023  21:00
Źródło zdjęć: fot. Mieszko Piętka/AKPA
Koniec
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Iness nowym hitem "Taki, Taki" zawojuje Disco Polo? Posłuchaj przedpremiery!
 2. Został ojcem i niedługo później dziadkiem! Jak to możliwe?! Gwiazdor disco polo dzieli się swoim szczęściem " można się pogubić"
 3. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
Reklama

  W ostatnich latach Telewizja Polska przyciągała swoich widzów w rytmach disco polo i nostalgicznych dźwiękach biesiad. "Polskie biesiady" z pewnością stały się jednym z jej najważniejszych atutów, przynosząc satysfakcjonujące wyniki oglądalności. Teraz jednak nadszedł czas na zmiany, które wielu może zaskoczyć.

  Sukces "Polskich biesiad"

  "Polskie biesiady" pierwotnie miały być jedynie letnim przerywnikiem w ramówce TVP. Lecz jak się okazało, zapotrzebowanie na taki rodzaj rozrywki było ogromne, a program zyskał aż 877 tys. stałych widzów. To zdecydowanie więcej, niż ktoś mógłby przypuszczać na początek. Ale jak to w show-biznesie bywa, wszystko ma swój czas i przyszedł moment, by pożegnać się z tym formatem.

  Jednym z głównych powodów jest logistyczny charakter produkcji - biesiady nagrywane były na świeżym powietrzu, co stało się wyzwaniem wraz z nadejściem chłodniejszych miesięcy.

  Co dalej z muzyczną ramówką TVP?

  Choć era "Polskich biesiad" dobiega końca, to miłośnicy muzyki nie będą czuć się zawiedzeni. W miejsce tego formatu Telewizja Polska postanowiła stawiać na "Rytmy Dwójki" - program, w którym widzowie mają szansę słuchać największych polskich przebojów z różnych dekad. Co więcej, publiczność ma unikalną możliwość zobaczenia znanych artystów, takich jak Marek Piekarczyk, Natasza Urbańska czy Edyta Górniak, którzy występują na żywo w duetach z innymi gwiazdami.

  "Rytmy Dwójki" to nie tylko nostalgiczna podróż w czasie, ale też świeże spojrzenie na polską muzykę. Program prowadzą dwie urocze osobowości: Sandra Kubicka i Izabella Krzan, które z pewnością przyciągną przed ekrany niejednego widza.

  Zmiany w ramówce Telewizji Polskiej są nieuniknione, ale to nie oznacza końca muzycznych atrakcji. Wręcz przeciwnie - nowe propozycje mogą przynieść świeżość i jeszcze więcej emocji dla wiernych widzów. Czas pokaże, czy "Rytmy Dwójki" zdobędą takie same serca publiczności, jak to było w przypadku "Polskich biesiad". Jedno jest pewne: muzyczne show w TVP pozostają ważnym elementem ramówki i nadal będą dostarczać wiele emocji.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Przemek Budka z grupy Eratox w DiscoStar! Tak wyglądał jego casting! Artysta wygrał cały program | VIDEO
  2. Robi wrażenie! Tak wygląda trasa koncertowa gwiazd disco polo Topky Lato 2024! Gdzie zagrają Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka?
  3. Top Girls podbijają scenę disco polo nowym hitem „Tylko na mnie”! Posłuchaj jako pierwszy!
  4. Znakomity Koncert Andre w Nowym Sączu - Disco Polo na Najwyższym Poziomie!
  5. "Mleczko" gwiazd disco polo Top Girls podbija internet! Ta piosenka to prawdziwy HIT?! Miliony na koncie wokalistek!
  6. Nowa energia w disco polo?! Detmi z nowością! "9 ŻYĆ" posłuchaj przedpremiery!
  7. Nowość: "Bez Ciebie nie ma nas" - Zenon Martyniuk! Zobacz jako pierwszy!
  8. Sławomir Świerzyński Bayer Full szokuje na TikToku! Wykonanie "BFF" Young Leosi stało się viralem! Będzie duet?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie