2023-07-02T12:30:00+02:00 Wakacyjna Trasa Dwójki - Dlaczego została odwołana? Wakacyjna Trasa Dwójki 2023 została odwołana, ale zamiast niej TVP przygotowała Roztańczoną Polskę i Polskie Biesiady - nowe cykle koncertów pełne muzyki, zabawy i radosne https://disco-polo.info/uploads/news/wakacyjna-trasa-dwojki---dlaczego-zostala-odwolanajpg.jpg Disco-Polo.info

Wakacyjna Trasa Dwójki - Dlaczego została odwołana?


Wakacyjna Trasa Dwójki 2023 została odwołana, ale zamiast niej TVP przygotowała Roztańczoną Polskę i Polskie Biesiady - nowe cykle koncertów pełne muzyki, zabawy i radosnej atmosfery.

Autor: Adam Begier, 02 Lipiec 2023  12:30
Źródło zdjęć: AKPA
Wakacyjna Trasa Dwójki - Dlaczego została odwołana?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wokalistka burzy stereotyp disco polo?! Karina Opyrchał prezentuje "Film" - Nowa era w polskiej muzyce
 2. Został ojcem i niedługo później dziadkiem! Jak to możliwe?! Gwiazdor disco polo dzieli się swoim szczęściem " można się pogubić"
 3. Andre rozkręcił Wesele Karoliny i Bartosza! To specjalista od tego typu imprez! Zobacz materiał
Reklama

  Wakacyjna Trasa Dwójki była jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych lata 2023. Jednakże, telewizja TVP zaskoczyła swoich widzów decyzją o odwołaniu tego popularnego koncertu. W zamian, przygotowano dwie nowe atrakcje muzyczne, które mają zapewnić jeszcze więcej radości i rozrywki - Roztańczoną Polskę oraz Polskie Biesiady.

  Roztańczona Polska - Nowa trasa pełna muzyki i zabawy

  Od 14 maja do 30 września na antenie TVP3 będziemy mogli bawić się w rytm "Roztańczonej Polski". Ta nowa trasa, przypominająca Wakacyjną Trasę Dwójki, zawita do różnych polskich miast, oferując wiele muzycznych atrakcji. Co tydzień, prawie w każdą niedzielę o godzinie 20:00, na scenie pojawią się utalentowani artyści, gotowi porwać nas do tańca i zapewnić niezapomniane emocje. Wśród gwiazd, które wystąpią podczas trasy, znajdują się m.in. Filip Lato, Piękni i Młodzi, Skolim, Andre i wielu innych. To doskonała okazja, aby spędzić wieczór w rytmie ulubionych utworów i odkryć nowe muzyczne talenty.

  Polskie Biesiady - Letnie koncerty na żywo

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Ale to jeszcze nie wszystko! Od 17 czerwca do końca wakacji, w każdą sobotę, TVP2 będzie transmitować na żywo Polskie Biesiady. To kolejny cykl koncertów, który przeniesie nas w magiczną atmosferę polskich biesiad i kolęd. Podczas tych wyjątkowych wieczorów będziemy mieli okazję posłuchać największych polskich przebojów i wspólnie śpiewać znane i lubiane utwory. Polskie Biesiady odbędą się w różnych miejscach w Polsce, co dodatkowo doda tym koncertom uroku i autentyczności.

  Nowe wydarzenia, nowe emocje

  Zrezygnowanie z Wakacyjnej Trasy Dwójki nie oznacza końca letnich koncertów organizowanych przez Telewizję Polską. Wręcz przeciwnie, wprowadzone zmiany mają na celu dostarczenie widzom jeszcze większej ilości wspaniałych muzycznych przeżyć. "Roztańczona Polska" i "Polskie Biesiady" to dwa różne, ale równie atrakcyjne cykle koncertów, które zapewnią nam niezapomniane chwile pełne dobrej muzyki, tanecznych rytmów i radosnej atmosfery.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gwiazdor disco polo Mr. Sebii zaskoczył wszystkich, zasiadając w komisji wyborczej
  2. Von Prais z Hitem na Lato: "Hej Mała" - PREMIERA!
  3. Polonia Go pokochała?! Dawid Narożny Piękni i Młodzi skradł show w Oberhausen! Tłumy śpiewały z gwiazdą disco polo!
  4. Gwiazdor disco polo Czadoman z Nowym Tatuażem: Duchowy Przekaz i Wysoka Cena! Wykonanie trwało ponad 20 godzin!
  5. Andre powraca z hitem! Teledysk "Nasza Kaszubeczka" podbija YouTube - sprawdź, dlaczego wszyscy o nim mówią!
  6. "Ja i Ty" – Najnowszy hit zespołu Roy podbija rynek disco polo! To ich najlepsza produkcja? Fani ostro komentują
  7. Kordian rozgrzał Bysinę! Zobacz tłumy szalejące na koncercie króla góralskiego Disco Polo
  8. VIDEO: Matt Palmer królem występów na żywo?! Publiczność przed sceną oszalała! Ten HIT "Będę Twym Aniołem" śpiewali wszyscy

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie