2023-12-28T06:30:00+01:00 Radek Liszewski szczerze o rozłące z rodziną i imprezach! "Bawię się przy muzyce innych artystów&ap Twórca wielkiego hitu disco polo szczerze o rozłące z rodziną https://disco-polo.info/uploads/news/konflikt-w-rodzinie-liszewskich-klopoty-radka-z-zespolu-weekendjpg.jpg Disco-Polo.info

Radek Liszewski szczerze o rozłące z rodziną i imprezach! "Bawię się przy muzyce innych artystów'


Twórca wielkiego hitu disco polo szczerze o rozłące z rodziną

Autor: Goliat, 28 Grudzień 2023  06:30
Źródło zdjęć: instagram.com/radek_liszewski/
Radek Liszewski szczerze o rozłące z rodziną i imprezach!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Serca Bicie" powraca w nowej, klubowej wersji! DJ Sequence w akcji
 2. Magiczny Weekend w Lidzbarku: Gwiazda Disco Polo na Dniach Lidzbarka 2024
 3. Uwielbiana grupa disco polo Milano skradła serca na tym koncercie! Zobacz nagranie z gali disco polo z Kołobrzegu!
Reklama

  Słyszysz – Radek Liszewski. Mówisz? Zespół Weekend! Grupa Weekend istnieje na rynku blisko 24 lata. Od początku jej działalności niezmiennym wokalistą jest Radek Liszewski. Zespół wylansował wiele hitów m.in. „Najarana Anka”, „Karolina” czy „Tyłkiem kręć”. Do najbardziej popularnych, po których kariera zespołu wyskoczyła niczym spadochroniarz z samolotu, jest wydany w 2012 roku singiel „Ona tańczy dla mnie”. Ten ponadczasowy hit sprawił, iż po dziś dzień jest grany na wielu imprezach muzycznych, a także rozgłośniach telewizyjnych czy radiowych. Jego twórca, Radek Liszewski, który tworzy szczęśliwe małżeństwo z Dorotą, może pochwalić się popularnością, która - niekiedy spłatała mu figla, do tego stopnia, iż wielokrotnie nie mógł uczestniczyć w wielu ważnych rodzinnych imprezach. 

  JAK WYGLĄDAJĄ IMPREZY RODZINNE W RODZINIE LISZEWSKICH?

  W rozmowie z portalem expressilustrowany.pl Radek Liszewski powiedział prawdę o swoim zawodzie. Gwiazdor disco polo przyznał się, że uwielbia rodzinne imprezy w gronie najbliższych, lecz nie zawsze może w nich uczestniczyć, ponieważ nie pozwala mu na to jego praca. A dokładniej koncerty, na które umowy podpisuje dużo wcześniej. Liszewski przyznał również, że wiele imprez go ominęło przez napięty harmonogram, ale gdy tylko ma chwilę i uda mu się pojawić na uroczystości, bawi się w gronie najbliższych do rana.

  RADEK LISZEWSKI: „… UDAŁO MI SIĘ RAZ BYĆ W DOMU NA SYLWESTRA”

  Zbliża się jedna z najważniejszych imprez w roku – Sylwester, kiedy to równo o 24:00 pożegnamy stary rok, a przywitamy nowy. Dla muzyków, nie tylko z branży disco polo, jest to czas pracy, bowiem dzięki nim i ich muzyce bawimy się aż po świt. Nie inaczej jest w przypadku Radka Liszewskiego, który w tym roku również ma zaplanowany występ na jednej z zabaw sylwestrowych.

  Rok temu zespół Weekend pojawił się w Zakopanem podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Nie inaczej jest w tym roku. Podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką pojawi się łącznie 29 artystów, w tym również Radek Liszewski z zespołem.

  Jak wyjawił artysta, praktycznie zawsze pracuje gdy są różne uroczystości. W rozmowie z portalem wspomniał też, iż w przeciągu dwudziestoletniej pracy tylko raz udało mu się spędzić sylwestra w domu.

  W ostatnich dwudziestu udało mi się raz być w domu na sylwestra. W ostatnim momencie wypadł nam koncert i zostaliśmy „na lodzie”. – mówił w rozmowie wokalista grupy  Weekend.

  Z ŻONĄ DO PRACY

  Wiadomo, iż występy na scenie wiążą się z nieobecnością w domu, często pozostawiając rodzinę samą. W przypadku Radka z zespołu Weekend jest nieco inaczej. Okazuje się, że wokalista na swoje występy zabiera żonę, nawet gdy jedzie na imprezę telewizyjną. Dzieci zaś, z racji iż są dorosłe, bawią się w swoim towarzystwie. Jednak jak połączyć pracę z prywatną zabawą podczas zakończenia roku?

  Po występie mam czas na „tradycyjnego” sylwestra. Bawię się przy muzyce innych artystów. – dodaje Liszewski.

  ZASŁUŻONY URLOP

  Jak mówi stare porzekadło: ciężką pracą człowiek się wzbogaca. Kiedy zwyczajny, szary człowiek w okresie wakacyjnym wybiera się na urlop, artyści umilający nam czas, nie mają możliwości tego zrobić, mimo iż zapewne też by chcieli. Dzieje się tak z racji intensywnej trasy koncertowej. Jednak w życiu gwiazd disco polo są momenty, kiedy swoją ciężką pracę przekładają na urlop w nieco późniejszym okresie np. na przełom listopada czy grudnia, gdy sezon koncertowy zostaje zakończony.

  Radek i Dorota Liszewscy swego czasu urlop swój spędzali na Zanzibarze.

  Reklama

  Weekend - Składanka piosenek 2023

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Camasutra - Pragnę Cię! Nowa Letnia Produkcja Już Dostępna
  2. Rikardo z utworem pt. "Z Tą dziewczyną" rozbija bank na YouTube!
  3. Talip i Pan Mareczek podbijają scenę disco polo! Bombelek HITEM w sieci!
  4. Avangarde zachwyca nowością "Ja wierzę w miłość" – Romantyczna podróż w rytmach latino skradnie serca Polaków?!
  5. Obowiązkowy utwór na wesele?! Bayera i Justyna Lubas w niesamowitym duecie 'Przysięga' - to najlepszy hit disco polo tego roku?
  6. Natalia Adamczewska, Młoda z "Farmy" na urodzinach Renii Zobaczcie zdjęcia gwiazdy disco| GALERIA
  7. Nowa wersja hitu 'Taki, Taki' Iness w remixie Flower to propozycja, która zmieni każdą imprezę w niezapomniane wydarzenie!
  8. Premiera Nowej Piosenki "KIEDY TATO GRAŁ" Już Jutro! Lares i Kaszubska Influencerka w Niezwykłym Duecie

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie