2024-01-06T08:30:00+01:00 Tyle trzeba ZAPŁACIĆ gwiazdom disco polo za koncert. Znany YouTuber odkrywa prawdę! !Koncert znanych gwiazd muzyki tanecznej! Ile kosztują występy zespołu Defis, After Party i Dawida Narożnego. Znany YouTuber odkrywa prawdę! https://disco-polo.info/uploads/news/koncert-znanych-gwiazd-muzyki-tanecznej-ile-kosztuja-wystepy-zespolu-defis-after-party-i-dawida-naroznego-znany-youtuber-odkrywa-prawdejpg.jpg Disco-Polo.info

Tyle trzeba ZAPŁACIĆ gwiazdom disco polo za koncert. Znany YouTuber odkrywa prawdę!


!Koncert znanych gwiazd muzyki tanecznej! Ile kosztują występy zespołu Defis, After Party i Dawida Narożnego. Znany YouTuber odkrywa prawdę!

Autor: Adam Begier, 06 Styczeń 2024  08:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Tyle trzeba ZAPŁACIĆ gwiazdom disco polo za koncert. Znany YouTuber odkrywa prawdę!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA
 2. Playboys rozgrzewają serca fanów! Hit 'Bahamy, Morze, Miami'! Posłuchajcie wykonania na żywo
 3. Ela Kliś nadchodzi z nowością: "Sama wybrałam"! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery!

  Znany YouTuber kontynuuje swój eksperyment. Tym razem sprawdza ceny występów takich gwiazd jak After Party, Defis oraz Dawid Narożny.

  Prywatna impreza z udziałem popularnych twórców muzycznych ze znanych stacji z pewnością byłaby atrakcją dla wielu gości. Niestety, nie każdy może sobie pozwolić na tego typu niespodzianki, ponieważ występ danego twórcy wiąże się z ogromnymi kosztami. I choć w sieci z łatwością można znaleźć cennik artystów, to jednak wciąż to są ceny orientacyjne. Do tego dochodzą koszta związane z wyżywieniem czy noclegiem.

  CENNIK GWIAZD DISCO POLO 

  Dawid Narożny, który – od w momencie opuszczenia szeregów zespołu Piękni i Młodzi – rozpoczął własną karierę solową, jest rozchwytywanym twórcą, a jego utwór pt. „Ona działa na mnie jak” zrealizowany z Agbe rozprzestrzenia się niczym viral. 

  Prócz Dawida Narożnego, słuchacze ubóstwiają piosenki zespołów Defis oraz After Party. „Niespotykany kolor” czy „Tylko ona jedyna” to przeboje, które po dziś dzień królują na polskich imprezach.

  Dymitr Błaszczak, dziennikarz i znany YouTuber, sprawdza cennik artystów. Ceny bowiem szokują!

  KONCERT GWIAZDY DISCO POLO PODCZAS IMPREZY FIRMOWEJ

  Dymitr Błaszczyk to znany dziennikarz oraz internetowy twórca, który od wielu lat prowadzi cieszący się oglądalnością kanał Sprawdzam Jak. Na kanale można znaleźć wiele interesujących materiałów, dzięki którym możemy poznać wady oraz zalety danych miejsc czy usług. W środowy wieczór, 3 stycznia, na kanale Sprawdzam Jak pojawił się materiał poświęcony gwiazdom nurtu disco polo. Dymitr postanowił sprawdzić cennik znanych gwiazd disco polo  pod kątem występu na imprezie urodzinowej firmy. Ceny szokują, a czego oczekują artyści od organizatorów?

  WYSTĘP NA FIRMOWEJ IMPREZIE – ZESPÓŁ AFTER PARTY

  Grupa After Party, która wylansowała takie przeboje jak: „Nie daj życiu się”, „To ta jedyna” czy „Ona lubi pomarańcza” ma bardzo bogaty repertuar i jest jednym z topowych zespołów muzycznych na rynku. Zespół w swoim portfolio ma możliwość prywatnych koncertów podczas różnych uroczystości, w tym urodzin firmy. Dymitr Błaszczak z kanału „Sprawdzam jak” wnikliwie przeanalizował jaką kwotę trzeba byłoby zapłacić, aby móc na żywo posłuchać przebojów zespołu After Party podczas organizowanej przez nas imprezy.

  Co ciekawe, menedżer zespołu poinformował dziennikarza o tym, że zespół After Party na czele z Patrykiem Pegzą grywa masę tego typu wydarzeń. Honorarium za godzinny występ w 2024 roku na „firmówce” to koszt 25 – 30 000 zł, w tym wyżywienie plus hotel.

  WYSTĘP NA FIRMOWEJ IMPREZIE – DAWID NAROŻNY

  Kolejnym artystą, którego Dymitr wziął „na muszkę” jest twórca hitu „Ona działa na mnie jak”, czyli nie kto jak Dawid Narożny.  Tym razem jednak dziennikarz nie rozmawiał z menedżerem, a samym artystą.

  - Jeśli chodzi o mój koncert razem z Agbe, jeśli byście chcieli to kosztuje to 25 000 zł.  – mówił w rozmowie telefonicznej Dawid Narożny.

  Warto nadmienić, że za solowy występ Dawida Narożnego trzeba przygotować sumę 20 000 zł. Nie podano jednak informacji, jak długo trwa koncert.

  Oczywiście, zamawiając koncert, trzeba pamiętać, aby zapewnić wokalistom hotel. 

  WYSTĘP NA FIRMOWEJ IMPREZIE – ZESPÓŁ DEFIS

  Zespół Defis, którego liderem i wokalistą jest Karol Zawrotniak istnieje już od wielu lat na rynku, ma wiele zagranych koncertów, również prywatnych. Jaka jest więc kwota, którą trzeba zapłacić zespołowi Defis, aby mógł rozświetlić swoimi piosenkami naszą imprezę? Dymitr Błaszczak również sprawdził cennik tej grupy muzycznej.

  Aby zapewnić sobie i gościom rozrywkę w postaci koncertu grupy Defis trzeba przyszykować się na koszta w wysokości 33 000 zł brutto. Występ zespołu Defis podczas imprezy firmowej trwa godzinę zegarową.

  W skład zespołu wchodzą cztery osoby, którym trzeba zapewnić hotel – dwie „dwójki”, jak poinformował menedżer zespołu.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Łukasz Zdyb, sołtys z Dolnego Śląska gwiazdą disco polo?! Tak podbija serca na TikToku VIDEO
  2. Kolejny cios! Uwielbiany program milionów Polaków znika z TVP!
  3. Ile zarabiają najpopularniejsze gwiazdy?! Rekordowe kwoty za koncerty disco polo!
  4. Tylko dla dorosłych?! Sensualny pokaz tańca gwiazd disco polo Szpilki podczas koncertu! prześwity w stroju odsłoniły nagie ciała!
  5. Klaudia Zielińska świętuje sukces! Platynowy singiel „Bad Boy” podbija branżę!
  6. Dawid Cieślukowski i jego „Paryski Sen” – nowa twarz na rynku disco polo!
  7. Marta Kociuba nową wójt gminy Cyców! To ciocia uwielbianego gwiazdora disco polo!
  8. Top Girls nagrały własną wersję "Bella Ciao"! Zobacz, jak włoski hit brzmi w disco polo

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie