2023-12-31T10:00:00+01:00 Koncert „Prawy do Lewego! Biesiada na całego!” z gwiazdami disco polo na antenie głównego Polsatu! Koncert 'Prawy do Lewego! Biesiada na całego!' to noc pełna gwiazd disco polo, emocji i hitów biesiadnych. Emisja na Polsacie po północy https://disco-polo.info/uploads/news/koncert-prawy-do-lewego-biesiada-na-calego-z-gwiazdami-disco-polo-na-antenie-glownego-polsatujpg.jpg Disco-Polo.info

Koncert „Prawy do Lewego! Biesiada na całego!” z gwiazdami disco polo na antenie głównego Polsatu!


Koncert 'Prawy do Lewego! Biesiada na całego!' to noc pełna gwiazd disco polo, emocji i hitów biesiadnych. Emisja na Polsacie po północy

Autor: Adam Begier, 31 Grudzień 2023  10:00
Źródło zdjęć: Cezary Piwowarski
Koncert „Prawy do Lewego! Biesiada na całego!” z gwiazdami disco polo na antenie głównego Polsatu!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Shantel zachwyca nowym hitem "Warszawianka" w świecie Disco Polo!
 2. Mamy to! Pamiętacie wielki HIT Marcina Millera BOYS "Wolność"?! Tak brzmi oryginał z 1991 roku!
 3. Folk Festiwal 2024 Nadchodzi już 4 i 5 maja! ZAgrają Baciary i Kapela Roy!

  W nadchodzącym koncercie "Prawy do Lewego! Biesiada na całego!", fani muzyki disco polo będą mieli wyjątkową okazję do przeżywania niezapomnianych chwil w rytmie największych hitów. Wydarzenie to gromadzi na jednej scenie aż 20 gwiazd tego gatunku, wśród których znajdują się takie osobistości jak Sławomir i Kajra, Marcin Miller, zespół Piękni i Młodzi, Radosław Liszewski z zespołu Weekend, Classic, Playboys, Andre, Bayer Full, Top Girls, Mejk, Defis, After Party, Czadoman, Masters, Małgosia Główka z zespołu Camasutra, Power Play, Marcin Siegieńczuk i Luka Rosi. Podczas biesiadowania pojawią się także Górale, czyli Kapela Ciupaga i zespół Zbóje.

  Koncert obiecuje być prawdziwą uczta dla miłośników polskiej muzyki biesiadnej. Artyści zaprezentują ponad 60 utworów, które od lat rozbrzmiewają na weselach, ogniskach i innych biesiadach. Wśród nich znajdą się takie klasyki jak "Bella Mari", "Hej sokoły" oraz "Zagraj mi piękny cyganie".

  Oprócz wspaniałej muzyki, koncert "Prawy do Lewego! Biesiada na całego!" oferuje też wyjątkowy element ludzki. Artyści nie tylko zaśpiewają i zatańczą, ale również podzielą się swoimi wspomnieniami i anegdotami związanych z biesiadami. To wyjątkowa okazja, aby bliżej poznać ulubionych wykonawców i dowiedzieć się o nich czegoś więcej.

  Podczas koncertu pojawią się także zespoły ludowe, w tym Kapela Ciupaga i Zbóje, które wprowadzą nieco góralskiego klimatu do świętowania. Będzie to nie tylko pokaz talentów muzycznych, ale także prezentacja bogatej polskiej kultury ludowej.

  „Prawy do Lewego! Biesiada na całego!” Emisja Koncertu – Kiedy i Gdzie Oglądać?

  Koncert "Prawy do Lewego! Biesiada na całego!" zostanie wyemitowany na antenie głównej Polsatu, tuż po zakończeniu "Sylwestrowej Mocy Przebojów", co przewiduje się na około godzinę 00:30. Jest to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą przedłużyć sylwestrową noc pełną muzyki i dobrej zabawy.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mamy to! Pamiętacie wielki HIT Marcina Millera BOYS "Wolność"?! Tak brzmi oryginał z 1991 roku!
  2. Dawid Narożny miażdży konkurencję! Gwiazdor disco polo znów jest najlepszy?
  3. Miliony wersów, miliony odtworzeń - Fenomen Dawida Narożnego! Zarobił krocie w 6 dni!
  4. "Nasza Bajka" - Przebój Laresa podbija polskiego YouTube. To prawdziwe dobre disco polo!
  5. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych - zaliczył WPADKĘ na Scenie! Zobacz nagranie
  6. Włoska Fiesta z Polskim Akcentem – Demeters prezentuje Italo Mix!
  7. Wygląda obłędnie! Joanna Narożna to faktycznie najpiękniejsza żona w świecie disco polo?! Zobaczcie te zdjęcia! Opadną Wam szczęki!
  8. Rewolucja w Disco Polo! 'Lubię' Wodeckiego w oszałamiającej wersji disco – Musisz to usłyszeć!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie