2023-06-13T09:00:00+02:00 Koncert disco polo w Adamowie, który rozpali serca! Zagra MiłyPan już 18 czerwca! Zapraszamy na niezapomniany koncert Miłego Pana w Adamowie! Dołącz do naszej muzycznej uczty pełnej rytmu i radości. https://disco-polo.info/uploads/news/koncert-disco-polo-w-adamowie-ktory-rozpali-serca-zagra-milypan-juz-18-czerwcajpg.jpg

Koncert disco polo w Adamowie, który rozpali serca! Zagra MiłyPan już 18 czerwca!

Autor: Adam Begier , 13 Czerwiec 2023  09:00
Koncert disco polo w Adamowie, który rozpali serca! Zagra MiłyPan już 18 czerwca!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Zapraszamy na niezapomniany koncert Miłego Pana w Adamowie! Dołącz do naszej muzycznej uczty pełnej rytmu i radości.Reklama

  Reklama

  W niedzielę, 18 czerwca, mieszkańcy Adamowa będą mieli okazję doświadczyć niezapomnianej nocy pełnej muzyki i radości. Na malowniczym Placu Niedźwiedzim odbędzie się wyjątkowy koncert MiłegoPana, niekwestionowanej gwiazdy disco polo, która rozgrzeje publiczność swoimi największymi przebojami. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa aż do 22:00, gwarantując wiele niezapomnianych chwil.

  Wielka dawka energii i wspaniała rozrywka - koncert MiłegoPana!

  Koncert MiłegoPana to nie tylko okazja do posłuchania ulubionych utworów, ale również możliwość skorzystania z licznych atrakcji muzycznych. Na scenie pojawi się również zespół ARGO, który zapewni dodatkową dawkę pozytywnej energii i wspaniałej rozrywki dla wszystkich obecnych. Wraz z MiłymPanem i zespołem ARGO będzie można śpiewać i tańczyć do znanych i lubianych melodii.

  Reklama

  Niezapomniana atmosfera i radosne emocje

  Organizatorzy koncertu obiecują niezapomnianą atmosferę i mnóstwo radosnych emocji. To będzie doskonała okazja, aby spędzić niedzielny wieczór w towarzystwie najbliższych, delektując się muzyką, tańcem i beztroskimi chwilami. Koncert MiłegoPana w Adamowie to wydarzenie, którego nie można przegapić!

  Zapraszamy wszystkich fanów muzyki disco polo oraz osoby pragnące doskonale się bawić na Placu Niedźwiedzim w niedzielę, 18 czerwca. Przygotujcie się na niezapomnianą noc pełną rytmu, radości i niepowtarzalnej atmosfery. Dołączcie do nas i bawcie się wspaniale razem z MiłymPanem i zespołem ARGO!

  Reklama

  MiłyPan & Defis - MADAGASKAR

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Dlatego dziś" w klubowym wydaniu: Eratox i Czarnik - PREMIERA
  2. Odkryj hit weselny roku: 'Dla Ciebie' od Nokuat! Utwór podbija internet!
  3. Dlaczego disco polo jest popularne?
  4. Szokujące wyniki badania: Polacy masowo świętują samotność! Czy walentynki stracą na popularności?
  5. Jorrgus z mega premierą pt. "GPS"! To spore zaskoczenie!
  6. Zobacz, Jak Angelika z zespołu Topky podbija TikTok tańcem do hitu Łobuzów | VIDEO
  7. "Bluza" w Nowej Odsłonie - Klubowa Premiera od Zespołu Spontan!
  8. Mega premiera 'Przez twe oczy zielone" w nowej odsłonie! Wersja na 2024 roku robi wrażenie. Posłuchajcie hitu Zenona Martyniuka!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie