Reklama
Polecamy


Reklama

Kolejny świetny utwór Loverboya już dostępny! Koniecznie posłuchaj!

2018-05-03T16:10:00+02:00 Kolejny świetny utwór Loverboya już dostępny! Koniecznie posłuchaj! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/kolejny-swietny-utwor-loverboya-juz-dostepny-koniecznie-posluchaj-1525355784.jpg

ReklamaReklama


Premiera

Tym razem za remix zabrali się producenci Tr!Fle & LOOP & Black Due. Jak wyszło?

Reklama

Piosenka Loverboya „W aucie się nie jara” od momentu premiery zbiera mnóstwo pozytywnych opinii. Tak się składa, że ten utwór stał się idealnym produktem dla producentów, wśród których rozszedł się niczym świeże bułeczki. Pisaliśmy już o remixiach tej piosenki, jednocześnie informowaliśmy też o fantastycznej interpretacji wykonanej przez Kamisa (członka ekipy smiechawaTV). Przyszła pora na kolejny remix, do którego usiadła grupa producentów znana w świecie disco polo. Mowa o Tr!Fle & LOOP & Black Due. Połączenie tych pseudonimów nie może zwiastować niczego złego! Remix piosenki Loverboya w wykonaniu wspomnianych producentów to istny sztos! Z pewnością zagości na klubowych parkietach i ma dużą szansę na pozostanie tam na długo! Pochwały w komentarzach nie mają końca, oto kilka z nich:

„Zajebiste, chyba wszyscy się zgodzą ;)”

„I petarda wlatuje na salony :D Miłego odsłuchu :D Piąteczka :)”

„SUPER mega”

„MEGA :)”

Gratulujemy producentom stworzenia tej petardy! A Wy, co sądzicie? Podoba Wam się ten remix?

Co sądzicie o wspomnianym remixie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Łobuzy i Ronnie Ferrari rozłożyli konkurencję na łopatki! Ich genialna premiera już dostępna!
  2. Duet gwiazd disco polo, czy serdeczna przysługa? Artyści łączą siły!
  3. Imperator i cesarz disco polo razem! Ten występ cała Polska zapamięta na długo!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.