Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-11T14:23:00+01:00 Kolejna nowość disco polo z szansami na ogromny sukces! Tego nie wolno przegapić. https://disco-polo.info/uploads/news/kolejna-nowosc-disco-polo-z-szansami-na-ogromny-sukces-tego-nie-wolno-przegapicjpg.jpg
Reklama

Kolejna nowość disco polo z szansami na ogromny sukces! Tego nie wolno przegapić.

Redakcja , 11 Luty 2021  14:23
Kolejna nowość disco polo z szansami na ogromny sukces! Tego nie wolno przegapić.
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Zespół udostępnił kawałek pt. "Biały Mercedes" i trzeba przyznać, że jest to doskonale zrealizowanym projekt. Skoczna, rytmiczna muzyka, z zabójczą skutecznością rozkręci każdą, taneczną imprezę

Reklama

Opublikowane w sieci materiały disco polo, to zawsze szansa na olbrzymi sukces. Twórcy robią wszystko, by prezentowana publikacja stanęła na najwyższym poziomie, gdyż to otwiera im drogę na sam muzyczny szczyt.

Zobacz również: Popularne gwiazdy disco polo Top Girls zaskoczyły fanów nową produkcją! To będzie nowy sztos disco polo?!

Produkcje muzyczne, najczęściej okraszone są klipem z pięknymi kobietami i spektakularnymi autami. Jedno i drugie możemy oglądać w najnowszej publikacji od artystów disco polo.

Formacja Młode Wilki, to grupa, która w branży nie jest anonimowa. Kilka utworów skutecznie rozsławiło ich dziką nazwę. Tym razem szturm na ogromną sławę może okazać się piorunująco skuteczny. Zespół udostępnił kawałek pt. "Biały Mercedes" i trzeba przyznać, że jest to doskonale zrealizowanym projekt. Skoczna, rytmiczna muzyka, z zabójczą skutecznością rozkręci każdą, taneczną imprezę.

Tematem przewodnim jest klasyczny biały mercedes. Podmiot liryczny oferuje przejażdżkę swojej wybrance tym właśnie kultowym autem. Ozdobą klipu są również piękne modelki, które czarują wdziękiem i seksownym ciałem.

Nie ma na co czekać. Posłuchajcie już teraz propozycji od utalentowanej formacji.

Zobacz również: Magda Narożna szokuje fanów! Królowa disco polo pożegnała się ze swoim znakiem rozpoznawczym!

Reklama
Zobacz teledysk: MŁODE WILKI - BIAŁY MERCEDES
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artystki disco polo pokazały prawdziwą klasę! Czy utwór w ich interpretacji stanie się przebojem?
  2. 'Walę ją w nos, tabaka to nie koks' - kontrowersyjna premiera w świecie disco polo to prawdziwy hit?!
  3. Premiera! Czy to właśnie ta piosenka disco polo stanie się hymnem wszystkich imprezowiczów?!
  4. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokaże swoje nowe oblicze?! Gwiazda, jakiej nie znacie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej