2023-02-28T11:00:00+01:00 Kolega z branży o nowej produkcji gwiazd disco polo "Niezmiennie wysoki poziom” To najgorętsza premie Zespół Calibra z klimatyczną nowością! „Jesteś dla mnie wszystkim”. Najgorętsza premiera roku? https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-calibra-z-klimatyczna-nowoscia-jestes-dla-mnie-wszystkim-najgoretsza-premiera-rokujpg.jpg

Kolega z branży o nowej produkcji gwiazd disco polo "Niezmiennie wysoki poziom” To najgorętsza premiera tego roku?!

Autor: Adam Begier , 28 Luty 2023  11:00
Kolega z branży o nowej produkcji gwiazd disco polo
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Zespół Calibra z klimatyczną nowością! „Jesteś dla mnie wszystkim”. Najgorętsza premiera roku?Reklama

  Reklama

  Branża disco polo jest bardzo obszerna i co chwilę mamy wysyp nowości od różnych twórców. Wśród nich znajdują się tacy artyści, którzy swoją pomysłowością potrafią zaskakiwać non stop. Przykładem takiego zespołu jest formacja Calibra, która z każdą wydaną propozycją od nowa zaskakuje i od nowa zachwyca. Do sieci trafiła właśnie ich najnowsza piosenka zatytułowana „Jesteś dla mnie wszystkim”.

  Zobacz również: "Papi Papi" - Gorąca nowość od Mili i Niegrzecznego w rytmie Pop Latino! Posłuchaj jako pierwszy!

  CALIBRA Z KLIMATYCZNĄ PREMIERĄ! ZOBACZ JUŻ TERAZ NA DISCO-POLO.INFO

  Choć od ostatniej propozycji od grupy Calibra minęło zaledwie kilka miesięcy, chłopaki ponownie atakują z zaskoczenia swoją najnowszą piosenką. Zatytułowana nowość „Jesteś dla mnie wszystkim” to romantyczna historia pewnej pary, w której to chłopak nie wyobraża sobie życia bez ukochanej partnerki. Jest ona dla niego niczym anioł z nieba, a gdy nie ma jej obok to zwyczajnie wariuje i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Aby być w pełni szczęśliwym, musi mieć ją przy sobie w każdej chwili – tej dobrej i złej.

  Zespół Calibra wchodzi w nowy rok z mocną, klimatyczną propozycją na każdy moment naszego życia. Niezwykła historia opieczętowana ciekawym brzmieniem z niezwykle pięknym tekstem. Zespół ponownie zaskoczył swoją pomysłowością, a premiera została bardzo dobrze odebrana poprzez publiczność. Fani doceniają brzmienie oraz wydźwięk najnowszego singla, jak i również fakt, iż utwór jest niezwykle uczuciowy.

  Reklama

  Przedsmak piosenki pojawił się w serwisie TikTok. Ten trwający zaledwie pół minuty fragment oczarował słuchaczy, którzy odliczali dni do premiery wróżąc utworowi przyszłość w postaci wysokich wyświetleń. We wspomnianej aplikacji nabił ogromne wyświetlenia, które przełożyły się na spore zainteresowanie.

  Po oficjalnej premierze, TikTokowe komentarze urzeczywistniły fenomen tej piosenki. Pod udostępnioną przez zespół nowością można natrafić na następujące opinie: „Super”, „No to jest sztosik”, „Świetny kawałek” etc.

  Pośród wielu komentarzy wystawionych przez internautów, produkcję zaopiniowali również koledzy z branży w tym grupa Nokaut, pisząc: „Niezmiennie wysoki poziom”.

  Klimatyczna, taneczna nowość, która na długo pozostaje w pamięci. Wysoki poziom z niezwykle zaskakującym brzmieniem. Utwór z pazurem, klasą i efektywnością, a zespół Calibra ma wielką szansę, aby ich najnowszy numer pt. „Jesteś dla mnie wszystkim” podbił niejedną listę przebojów. Kawał solidnie wykonanej pracy!

  Zobacz premierę na disco-polo.info już teraz.

  Reklama

  Calibra - Jesteś dla mnie wszystkim

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Urlopowe CZUŁOŚCI! Marcin Siegieńczuk zabrał żonę do EGIPTU! Tylko nieliczni tak się bawią!
  2. Agbe ujawnia nowy singiel 'On mnie bierze' – Posłuchaj teraz, zanim stanie się viralem
  3. Znana wokalistka disco polo w pojedynku Clout MMA? Z kim zawalczy?!
  4. Skaner w klubie Explosion 24 lutego – Tego wieczoru Warszawa nie zaśnie!
  5. Klaudia Zielińska i Detmi - 3 miliony dzięki przebojowi "Onyx"
  6. Zaskakująca przeprowadzka gwiazdora Disco Polo - Co stało się z luksusowym domem Radosława Liszewskiego
  7. "Wszystkie noce" zespołu Atut nowość disco polo, która zaskakuje!
  8. PILNE! Dramatyczne chwile: Darius von Prais na pokładzie tonącego promu! Nie ma z nim kontaktu!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie