Reklama
Polecamy


Reklama

Kolędowanie z Extazy | „Gdy śliczna Panna” w wykonaniu Kamila

2016-12-22T16:27:54+01:00 Kolędowanie z Extazy | „Gdy śliczna Panna” w wykonaniu Kamila https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/12/Extazy-Gdy-Sliczna-Panna.png

ReklamaReklama


Ogólna

Artyści zdradzili, że magię świąt tworzą m.in. drobnostki, na które składają się wspólne porządki, wspólne gotowanie, ubieranie choinki jak i kolędowanie ze swoimi najbliższymi. Wie o tym również Kamil z formacji Extazy, który udostępnił w sieci ś...

Reklama

Artyści zdradzili, że magię świąt tworzą m.in. drobnostki, na które składają się wspólne porządki, wspólne gotowanie, ubieranie choinki jak i kolędowanie ze swoimi najbliższymi. Wie o tym również Kamil z formacji Extazy, który udostępnił w sieci świąteczne życzenia z nagraniem.

 

„WESOŁYCH RADOSNYCH ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA OD CAŁEGO ZESPOŁU EXTAZY I OCZYWIŚCIE OD MOJEJ CÓRKI KAMILKI” – wyznał Kamil Chludziński (Extazy) na łamach swojego fanapage’a udostępniający tym samym kolędę „Gdy śliczna Panna” w swoim wykonaniu.

 

Mamy nadzieję, że ta propozycji  umili Wam przygotowania do świąt, a następnie będzie rozbrzmiewała – wspólnie z innymi kolędami – podczas wspólnej kolacji.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!
  2. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!
  3. Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.