2023-12-17T12:33:00+01:00 "Kłamiesz" – Nowy hit Disco Polo od Top Girls podbija serca fanów! GPT "Kłamiesz" – nowy hit disco polo od Kasi Grabowskiej, Natalii i Olgi Siemienieckiej zdobywa serca fanów z ponad 100k wyświetleń na YouTube. https://disco-polo.info/uploads/news/klamiesz---nowy-hit-disco-polo-od-top-girls-podbija-serca-fanowjpg.jpg Disco-Polo.info

"Kłamiesz" – Nowy hit Disco Polo od Top Girls podbija serca fanów!


GPT "Kłamiesz" – nowy hit disco polo od Kasi Grabowskiej, Natalii i Olgi Siemienieckiej zdobywa serca fanów z ponad 100k wyświetleń na YouTube.

Autor: Adam Begier, 17 Grudzień 2023  12:33
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wybrane dla Ciebie:
 1. Festiwal Disco Ostróda 2024 - na scenie zagra światowego formatu Shanguy!
 2. Nocne życie wokalistki disco polo! Zobacz, co Iness robi o 1 w nocy - nikt by nie zgadł!
 3. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!

Disco polo, gatunek muzyczny cieszący się niesłabnącą popularnością w Polsce, ponownie zaskakuje. Tym razem na muzycznym firmamencie świeci gwiazda – trio wokalne składające się z Kasi Grabowskiej, Natalii Siemienieckiej oraz Olgi Siemienieckiej. Ich najnowszy singiel "Kłamiesz" zaledwie w ciągu doby od premiery zgromadził imponującą liczbę ponad 100 tysięcy wyświetleń na YouTube, co świadczy o dużym zainteresowaniu fanów muzyki disco polo.

Kasia, Natalia i Olga uderzyły w dziesiątkę. Utwór "Kłamiesz", wydany 15 grudnia, zyskał błyskawicznie uznanie wśród miłośników tego gatunku. Fenomenalny start singla na platformie YouTube, gdzie liczba wyświetleń przekroczyła magiczną barierę 100 tysięcy w zaledwie nieco ponad dobę, jest dowodem na to, że piosenka trafia w gusta szerokiej publiczności.

Nie tylko sama piosenka, ale i towarzyszący jej teledysk zwraca na siebie uwagę. Klimatyczny i nieco mroczny, klip wizualnie wspiera emocje budowane przez utwór. Stylizacja wokalistek, sceneria oraz sposób realizacji klipu sprawiają, że "Kłamiesz" nie tylko wpada w ucho, ale i zostaje w pamięci na dłużej.

Sukces tego singla może być przepustką do dalszych, równie udanych produkcji muzycznych. Warto śledzić karierę tego wokalnego tria, które już na samym początku swojej muzycznej drogi pokazało, że ma wiele do zaoferowania fanom disco polo.

Fenomen "Kłamiesz" potwierdza, że disco polo nadal ma się świetnie i potrafi zaskakiwać. Nowe twarze i świeże brzmienia wzbogacają ten gatunek, a Kasia Grabowska, Natalia Siemieniecka oraz Olga Siemieniecka już teraz zaznaczają swoją obecność w świecie muzyki rozrywkowej. Czy "Kłamiesz" stanie się kolejnym evergreenem disco polo? Czas pokaże, ale początek jest obiecujący.


TOP GIRLS – Kłamiesz

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. AKT desperacji?! Matt Palmer oburzony influencerami, którzy żebrzą o sławę "to żałosne i cringowe. Kto się zgadza?"
 2. Playboys rozgrzewają serca fanów! Hit 'Bahamy, Morze, Miami'! Posłuchajcie wykonania na żywo
 3. To najśmieszniejsze występy disco polo w DiscoStar na Polo TV! Rozrywka, śmiech i niezapomniane emocje gwarantowane
 4. Ogień w disco polo?! Paulina Banaszek Z Energy Girls kusi fanów przezroczystą bluzką! To absolutny hit.
 5. Skolim i Cleo biją rekordy! „Dziewczyno Piękna” numerem 1 w Polsce! TO najlepsza premiera tego roku?
 6. Agbe numerem jeden? Jej hicior okazał się strzałem w dziesiątkę. Otrzymała wyjątkową nagrodę!
 7. Przełom w Muzyce! Mig i Kizo zmieniają reguły gry z nowym hitem "Co Ty mi dasz". To NOWA ERA disco polo?!
 8. Majówkowy maraton gwiazd disco polo DiscoBoys! Gdzie zagra formacja Kamila Kossakowskiego?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie