2023-11-05T14:55:00+01:00 Kim jest Karina Opyrchał, której nowy hit pt. "Temperament" robi furorę Poznaj Karinę Opyrchał, utalentowaną wokalistkę z Wadowic, która podbija scenę muzyczną swoim unikatowym stylem i pasją. https://disco-polo.info/uploads/news/kim-jest-karina-opyrchal-ktorej-nowy-hit-pt-temperament-robi-furorejpg.jpg Disco-Polo.info

Kim jest Karina Opyrchał, której nowy hit pt. "Temperament" robi furorę


Poznaj Karinę Opyrchał, utalentowaną wokalistkę z Wadowic, która podbija scenę muzyczną swoim unikatowym stylem i pasją.

Autor: Adam Begier, 05 Listopad 2023  14:55
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Kim jest Karina Opyrchał, której nowy hit pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ta premiera podbije muzyczny rynek?! Zaskakujący powrót formacji NieOkiemZnani "Szukam takiej dziewczyny"
 2. Zenek Martyniuk zdradza, jakie są prawdziwe relacje Daniela z córką Laurą. Król disco polo widuje się z wnuczką?!
 3. Nocne życie wokalistki disco polo! Zobacz, co Iness robi o 1 w nocy - nikt by nie zgadł!

  Karina Opyrchał, 29-letnia wokalistka z Wadowic, stawia kolejne kroki w swojej muzycznej karierze, tym razem podbijając serca fanów muzyki tanecznej za granicą, w samym Hamburgu. Choć dla wielu jej nazwisko brzmi nowo, to jednak jest to artystka z ogromnym doświadczeniem i charakterystycznym stylem, który sprawia, że trudno ją przeoczyć.

  Z Wadowic do Hamburga - droga muzyczna Kariny Opyrchał

  Za sobą ma lata doświadczeń, a na scenie muzycznej znana jest z charakterystycznego i temperamentnego stylu bycia. To właśnie jej wyjątkowa osobowość, kontrowersyjne stroje oraz wyzwania artystyczne przyciągają uwagę publiczności. Karina, pochodząca z Wadowic, jest nie tylko utalentowaną wokalistką, ale także autorką tekstów i muzyki. Jej edukacja muzyczna ma solidne podstawy, jako absolwentka Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie.

  Karina nie raz udowodniła, że potrafi stać na wysokości zadania. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wśród jej osiągnięć warto wymienić I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu w Pradze.

  Muzyczna twórczość Kariny Opyrchał

  Jej wydawnicza przygoda rozpoczęła się od singla "Powiedziałeś mi". Następnie przyszedł czas na "Symfonię Odwagi", wyprodukowaną przez Konrada Leszczyńskiego, oraz utwór "To twój dzień" z 2018 roku. Ten ostatni singiel jest szczególnie bliski sercu artystki, gdyż dedykowała go młodym i zdolnym mieszkańcom Wadowic, swojego rodzinnego miasta. Kolejny singiel "Na dnie serca" ukazał się jesienią 2018 roku, po którym Karina zdecydowała się na 4-letnią przerwę.

  Po tym czasie wróciła w wielkim stylu z numerem w rytmach latino pt. "Temperament", który błyskawicznie zdobył uznanie fanów muzyki tanecznej.

  Karina Opyrchał to nie tylko utalentowana artystka, ale również wszechstronna kobieta sukcesu, która doskonale wie, jak zarządzać swoją karierą. Potwierdzeniem jej samodzielności jest fakt, że za całość logistyki związaną z ostatnim teledyskiem "Temperament" odpowiadała wyłącznie ona. To Karina zająła się organizacją miejsca, angażem aktorów i wszystkimi szczegółami produkcji, co tylko podkreśla jej niezależność i umiejętność prowadzenia własnego projektu. Takie podejście świadczy o wielkiej determinacji i zaangażowaniu artystki, która nie boi się wyzwań stojących na ścieżce do sukcesu.

  Karina Opyrchał to przykład artystki, która nie boi się wyzwań i z każdym krokiem rozwija się w swojej muzycznej karierze. Jej utwory, pełne pasji i temperamentu, z pewnością jeszcze nie raz zagością na listach przebojów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Warto śledzić jej dalszą karierę, gdyż przyszłość tej utalentowanej Wadowiczanki zapowiada się naprawdę interesująco.


  Karina Opyrchał - Temperament

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Przesiada się na motocykl?! Nowy rozdział w karierze gwiazdy disco polo Iness!
  2. Zaskakujący zwrot akcji! Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” znowu samotny – oto powód!
  3. Ten przebój disco polo leci na każdej imprezie?! Hit "Tańcz Tańcz Tańcz" w nowej odsłonie! Ta wersja podbije parkiety?!
  4. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
  5. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!
  6. Bayer Full i Sławomir Świerzyński znów na topie z kultowym hitem "Szła dzieweczka do laseczka"| VIDEO
  7. Wiosenna gorączka disco polo w Scorpio! Skolim i Rezonans rozgrzeją Wnory Wiechy już 20 i 27 kwietnia!
  8. Siódme urodziny Waszego Radia – Na scenie gwiazdy disco polo i nie tylko! Kto wystąpi już 14 kwietnia?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie